Katarzyna Bierut, fot. Renata Dąbrowska

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na specjalności nieruchomości oraz Wydziału Budownictwa Politechniki Gdańskiej na specjalności geotechnicznej. Nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju zawodowego, gdzie zdobyte już doświadczenie i wiedza mogą być wykorzystane dla rozwoju i zwiększania wydajności i efektywności organizacji, zarówno planowania strategicznego, jak i codziennych działań, szczególnie w odniesieniu do budynków i budowli.

W Instytucie Kultury Miejskiej od 2017 roku zajmuje się Projektem związanym z realizacją i działalnością nowej siedziby w Kunszcie Wodnym. Prywatnie podróżuje. Szczególnie, aby uczyć się nowych języków i nurkować.

3 x M, czyli Moje Miejsce w Mieście

Uwielbiam Molo w Brzeźnie i jego otoczenie za wschody słońca przy porannym joggingu po plaży, za turystów zachwycających się widokami, za zachody słońca w towarzystwie przyjaciół, za morską bryzę i za piasek między palami. Zawsze, kiedy wracam z podróży, lubię wybrać się tu na spacer i zaczerpnąć świeżego powietrza, aby znów poczuć się jak w domu.

e-mail: katarzyna.bierut[at]ikm.gda.pl

Instytut Kultury Miejskiej 2018