Wydarzenie

Być częścią rozwiązania, zamiast częścią konfliktu | warsztaty Active Citizens

Jak docenić konflikt, skąd się bierze, kim w nim jesteśmy i jakie mamy możliwości? Zapraszamy na szkolenie Akademii Active Citizens Być częścią rozwiązania, zamiast częścią konfliktu, które odbędzie się 27-28 maja w Gdańsku. Zajęcia poprowadzi certyfikowana mediatorka Katarzyna Dworaczyk. Podczas zajęć (…)

Wydarzenie

Sezon Grzewczy | Warsztaty szyciowe z Prullą

W marcu spotykamy się „żeby dokończyć swoje robótki”. Drzwi do sieni IKM są otwarte także dla nowych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dzierganiem. Spotkanie Sezonu Grzewczego rozpoczynamy o 12.00 18 marca w sieni IKM. Pamiętajcie: zajęcia są bezpłatne, (…)

Wydarzenie

Zarządzanie sobą i relacjami w organizacji | Warsztaty akademii Active Citizens

  Żeby dobrze i skutecznie współpracować z innymi, osiągać zamierzone cele i znajdować w tym satysfakcję należy potrafić zadbać najpierw o siebie i swoją higienę pracy. Dlatego zapraszamy na warsztaty Zarządzanie sobą i relacjami w organizacji w ramach Akademii Active Citizens (…)

Wydarzenie

Warsztaty szycia 2d do 3d / ożywianie dziecięcych rysunków

Na warsztaty zapraszamy zarówno dzieci z rodzicami, jak i osoby od 12 roku życia wzwyż, które na podstawie przyniesionego rysunku uszyją maskotkę dla siebie lub kogoś bliskiego. Zapewniamy wszystkie materiały. Do szycia używać będziemy maszyn. Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie gotowego (…)

Wydarzenie

Warsztaty Gdańskiej Szkoły Muralu edycja 2017

Chcesz zaprojektować mural? Interesują Cię działania w przestrzeni publicznej? Przyjdź na spotkania nowego cyklu warsztatów artystycznych Gdańskiej Szkoły Muralu. Inauguracja cyklu rozpocznie się 4 marca o godz. 14.00 w audytorium ASP w Gdańsku przy ul. Targ Węglowy 6. Spotkania Gdańskiej (…)

Wydarzenie

Ciągnąć Książki za Języki | język węgierski + warsztaty

Zabierzcie 5 marca o godz. 12.00 swoje pociechy do sieni IKM na kolorowe święto papryki i języka węgierskiego. Podczas zajęć dzieci poznają książkę ,,Gdybym był dorosły” autorstwa Évy Janikovszky (il. László Réber), przeł. A. Muranyi, wyd. Nasza Księgarnia, a także (…)

Wydarzenie

Inspirująca komunikacja. Rozmowy, które angażują i motywują | Szkolenie Akademii Active Citizens

Chcesz nauczyć się lepiej komunikować z innymi? Budować lepsze relacje i efektywną współpracę z ludźmi? Weź udział w szkoleniu Inspirująca komunikacja. Rozmowy, które angażują i motywują, z trenerką Izabelą Podsiadło-Dacewicz, 25-26 marca w Gdańsku w ramach Akademii Active Citizens. Głównym celem warsztatów jest rozwój (…)

Wydarzenie

Warsztat szycia pokrowców na laptop, smartfon lub tablet

  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kreatywnie spędzić czas, do sieni IKM na warsztaty szycia pokrowców na laptopy i tablety. Zajęcia, w sobotę 11 lutego, poprowadzą Julia Cyrzan i Anna Sterlau. Zapewniamy materiały i maszyny do szycia, obowiązują zapisy na grupy (…)

Wydarzenie

Bądź moją Walentynką czyli sztuka kaligrafii

Szukasz nietuzinkowego sposobu wyrażenia swoich uczuć do kochanej osoby? Własnoręcznie napisana, wykaligrafowana kartka okolicznościowa może stać się pięknym, niebanalnym prezentem, wyrazem naszych uczuć w formie pisanej – pięknie pisanej. A może chcesz taką kartkę własnoręcznie napisać? Zapisz się na darmowe (…)

Wydarzenie

Zabawa w rysowanie z Agatą Królak i Henrykiem Glazą

Spotykamy się w sobotę 18 lutego o godz. 12.00. Po to, by pobawić się w rysowanie. Dziewczyny i chłopaki, dorośli i dzieci. Ci, którzy bez rysowania żyć nie mogą i Ci, którzy rysują od święta. Po to, żeby odpocząć, po (…)

Instytut Kultury Miejskiej 2016