Lesbian Stories (Shorts) – selekcja 15.LGBT+ Film Festival | QUEER WEEK

Lesbophilia

Biseksualna Eliana jest wolnym ptakiem i nie uznaje ograniczeń. Nie potrafi też udawać, że nie pociągają jej męskie ciała. Jej dziewczyna Chase zastanawia się, jak wiele może zrobić dla tej miłości.

O Pomar

Lato dobiega końca. Laura pracuje przy zbiorze gruszek – to rodzinny biznes. Carol, stara znajoma, przyjeżdża do wioski spędzić parę dni wakacji z przyjaciółmi. Tej nocy, kiedy Laura przyłapuje ich na kradzieży gruszek, rozmawia z nią o jej prawdziwych intencjach.

Roses

Rosa nie przypuszczała, jak samotna poczuje się tego wieczora, kiedy jej córka wyprawia imprezę z okazji osiemnastych urodzin w ich wspólnym domu. Snując się po swoim niewielkim mieście w Kornwalii, zaczyna szpiegować atrakcyjną kobietę, którą kiedyś już spotkała.

The Tree

Jeszcze tego brakowało: zdołowana i na kacu, Rebecca musi się zmierzyć ze swoją eks-dziewczyną Vivian, która pojawia się, żądając zwrotu sadzonki jabłoni, którą wspólnie zasadziły w ogrodzie Rebecci.

Twofold

Gdy na górze trwa noworoczna impreza, Allie i Erin przypadkowo spotykają się piętro niżej. Kiedy Allie orientuje się, że poznała Erin już dekadę wcześniej, przeszłość wychodzi na powierzchnię i wybuchają między nimi fajerwerki.

 

Najbliższe seanse: