ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

Ruszamy z kolejnym sezonem i zapraszamy do spacerowania z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami! Zaplanowaliśmy wiosenne spacery po Dolnym Mieście, Nowym Porcie, Oruni, Oliwie a także po Wyspie Sobieszewskiej, które odbędą się dla ograniczonej liczby, zapisanych osób. W lipcu ruszymy z regularnymi, letnimi spacerami prowadzonymi przez Lokalnych Przewodników i Przewodniczki we wszystkich siedmiu dzielnicach: Zaspie, Biskupiej Górce, Dolnym Mieście, Nowym Porcie, Oruni, Oliwie i Wyspie Sobieszewskiej. Na spacery obowiązują zapisy https://ikm.gda.pl/zapisy2021/. 

  • 16 czerwca 2021, godz. 17.30 spacer
    Rewitalizacja Nowego Portu – efekty, plany, aktualne etapy, prowadzenie: Anna Konopka, Katarzyna Werner, Biuro Rozwoju Gdańska

Przypominamy, że dla wspólnego bezpieczeństwa, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, uczestnicy spacerów zobowiązani będą do zasłaniania ust i nosa oraz przestrzegania dystansu społecznego – odległość co najmniej 1,5 m. Szczegółowy regulamin spacerów dostępny będzie na: https://ikm.gda.pl/zapisy2021/ oraz w siedzibie IKM.

Wszelkie pytania oraz rezygnacje ze spacerów prosimy kierować do Punktu Informacji Kulturalnej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-18:00:
e-mail: kontakt@ikm.gda.pltel: 664 976 052

PAMIĘTAJ, że ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną i dla wspólnego bezpieczeństwa podczas spacerów należy zachować dystans społeczny: 2 m oraz zasłaniać usta i nos. W wypadku wejścia do budynków każda osoba musi mieć zakryte usta i nos. Jeśli nie dostosujesz się do tej zasady, nie będzie można wejść do wnętrz.Jeśli zmienią się Twoje plany i nie będziesz mógł wziąć udziału w spacerze, poinformuj nas o tym.

Z racji bezpieczeństwa, koniecznie odwołaj swój udział, jeśli:
– występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną
– jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny
– zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
– w ciągu tygodnia miałeś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.