ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

Ruszają zapisy na spacery kuratorskie i edukacyjne w ramach festiwalu NARRACJE!

Zapraszamy 22 i 23 października do Wrzeszcza Dolnego:

18.00 oprowadzanie po instalacjach z kuratorami (W piątek 22.10 spacer w języku polskim. W sobotę 23.10 oprowadzanie w języku angielskim)

18.30, 20.00 oprowadzanie po trasie dla najmłodszych

W związku z panującą sytuacją zagrożenia epidemicznego, na wszystkie spacery obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Oto pełne zasady, które jesteśmy zmuszeni wprowadzić ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną. Pamiętając o wspólnym bezpieczeństwie:

 1. W zajęciach mogą wziąć udział tylko osoby, które zapisały się wcześniej i przekazały swoje dane, na wypadek stwierdzenia u kogoś z uczestników zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu informacji o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną oraz udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym (zgodnie z klauzulami w formularzu).
 2. Każdy uczestnik/uczestniczka musi dokonać indywidualnego zgłoszenia (przez formularz) ze względu na zgody na przetwarzanie swoich danych.
 3. Każde zajęcia mają ograniczoną liczbę miejsc - wraz z potwierdzeniem udziału otrzymasz informację o miejscu ich startu.
 4. Na spotkaniach zachowuj bezpieczny dystans!
 5. Pamiętaj, aby odwołać swój udział w warsztacie, jeśli: - występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną - jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny - zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie - w ciągu tygodnia miałeś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.
 • Dane osobowe

 • Dane takie jak imię i nazwisko muszą być unikatowe dla każdego zgłoszenia! Jeśli zapisujesz siebie i trójkę dzieci - prosimy o wysłanie czterech zgłoszeń.
 • Pobierz regulamin spacerów edukacyjnych

  Pobierz regulamin spacerów z kuratorami

  Ja, niżej podpisany/-a oświadczam, iż przed wyrażeniem poniższej zgody

 • Oświadczam, że:

 • ** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w spacerze.