ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

Tutaj zapiszesz się na spacery z cyklu Gdańskie Miniatury, które odbędą się w sezonie jesiennym 2021.

W związku z panującą sytuacją zagrożenia epidemicznego, na warsztaty obowiązują imienne zapisy, należy też zaakceptować regulamin. Na wszystkie spotkania obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Oto pełne zasady, które jesteśmy zmuszeni wprowadzić ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną. Pamiętając o wspólnym bezpieczeństwie:

 1. W zajęciach mogą wziąć udział tylko osoby, które zapisały się wcześniej i przekazały swoje dane, na wypadek stwierdzenia u kogoś z uczestników zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu informacji o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną oraz udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym (zgodnie z klauzulami w formularzu).
 2. Każdy uczestnik/uczestniczka musi dokonać indywidualnego zgłoszenia (przez formularz) ze względu na zgody na przetwarzanie swoich danych.
 3. Każde zajęcia mają ograniczoną liczbę miejsc - wraz z potwierdzeniem udziału otrzymasz informację o miejscu ich startu.
 4. Na spotkaniach zachowuj bezpieczny dystans!
 5. Pamiętaj, aby odwołać swój udział w warsztacie, jeśli: - występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną - jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny - zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie - w ciągu tygodnia miałeś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.
 

Pełen REGULAMIN do pobrania.

 • Jeśli nie ma miejsc w danym terminie, skorzystaj z Formularza rezerwowego, a powiadomimy Cię, jeśli zwolni się miejsce.
 • Dane osobowe

 • Dane takie jak imię i nazwisko, adres email muszą być unikatowe dla każdego zgłoszenia!
 • Ja, niżej podpisany/-a oświadczam, iż przed wyrażeniem poniższej zgody

 • Oświadczam, że:

 • ** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w spacerze.