Formularz zapisów - Narracje

Zapraszamy najmłodsze i najmłodszych do odkrywania Przeróbki podczas festiwalu NARRACJE! W ramach spaceru edukacyjnego – krótszego od pozostałych i zaplanowanego specjalnie dla dzieci – odwiedzimy 9 prac. Dzięki nim dowiemy się m.in., co to były „płuca kolejarza” i poznamy historie pozaludzkich, czyli zwierzęcych i roślinnych, mieszkańców Przeróbki.

Jedna z festiwalowych prac opowie wam historię niezwykłego miejsca sąsiadującego z Przeróbką – Sączek, które zamieniały kupę w żyzną glebę. Obdarujemy was również dzielnicową gazetą, jaką specjalnie dla najmłodszych czytelników przygotowały dzieci mieszkające i uczące się na Przeróbce. Pod koniec trasy utrudzonym odkrywcom energii do dalszych eksploracji doda magiczny kryształ emanujący dobrą aurą.

Pamiętajcie, spotykamy się w listopadowe wieczory, zatem na spacer weźcie latarki, porządne buty i rozgrzewającą herbatę, która przyda się na trasie!

Spacery odbywają się 18 i 19 listopada o godz. 18.15 i 20.15. Obowiązują zapisy.  Rozpoczynają się przed Punktem Informacyjnym na Przeróbce, przy ul. Siennickiej 10a. Prowadzenie: Ksenia Krushevska, Weronika Wasilionak.

  • Liczba miejsc na każdy spacer jest ograniczona. Jeśli na dany spacer nie ma już miejsc, możesz zapisać się na listę rezerwową. W takim wypadku zostaniesz powiadomiony(a) mailem gdy zwolni się odpowiednia liczba miejsc.
    • Prosimy nie wliczać siebie. Należy wpisać liczbę osób dodatkowych.
    • Ja, niżej podpisany/-a oświadczam, iż przed wyrażeniem poniższej zgody