Z okazji Festiwalu Europejski Poeta Wolności i Światowego Dnia Poezji w dniach 17 – 20 marca Instytut Kultury Miejskiej organizuje akcję, dzięki której można zdobyć tomiki poetów i poetek nominowanych do Nagrody Europejski Poeta Wolności, a także rabat na kawę i inne przekąski. Dołączcie do akcji #PłacęWierszem! Znamy wyniki!

 

Wyniki Akcji

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom akcji #PłacęWierszem. Otrzymaliśmy 83 wiersze. Bardzo dziękujemy, to liczba na tomik z prawdziwego zdarzenia.

Wyróżnione osoby:

Michał Radkiewicz

Inez Szwedowska

—-

– Już po raz drugi świętujemy Dzień Poezji w mediach społecznościowych. Wystarczy stworzyć wiersz i podzielić się nim na Facebooku lub Twitterze z dopiskiem #PłacęWierszem – mówi Monika Serafin z Instytutu Kultury Miejskiej. – Dla wszystkich zaangażowanych w akcję mamy nagrody – tomiki poezji twórców nominowanych do Nagrody Europejski Poeta Wolności – dodaje.

To nie wszystko! Osoby, które w dniach 17 – 20 marca podzielą się swoimi wierszami w kawiarniach Sztuka Wyboru, Anima Cafe i Drukarnia Cafe i wrzucą je do specjalnych, oznakowanych skrzynek, do tomiku otrzymają rabat na kawę lub smakołyki!

Forma dowolna, przyjmujemy wiersze białe, krótkie haiku, wiersze wolne i toniczne. Wystarczy odrobina fantazji.

Wśród  wszystkich osób biorących udział w akcji zostanie wybrany zwycięzca, który dodatkowo otrzyma paczkę czytelniczą Festiwalu Europejski Poeta Wolności 2016 (płócienna torba, kubek, klips do czytania, przypinki, notes, książkę z poezją).  

Wiersz w Internecie wystarczy napisać w komentarzu na Facebooku, na Twitterze lub wysłać na adres: redakcja@ikm.gda.pl. Jedna osoba otrzymuje tylko jeden tom. Czekamy na wasze wiersze do końca niedzieli 20 marca. Ilość książek jest ograniczona, akcja trwa do wyczerpania promocyjnych egzemplarzy.

PlaceWierszem_IKM_marzec2016

 

 

Adresy kawiarni:

Anima Cafe | ul. Świętego Ducha 11/13/17 | animacafe.pl (20 % na wszystkie produkty)

Drukarnia Cafe | ul. Mariacka 36 | www.drukarniacafe.pl (15 % na wszystkie produkty)

Sztuka Wyboru | ul. J. Słowackiego 19 | www.sztukawyboru.eu (20 % na wszystkie produkty kawiarnii, 15 % na książki)

Prowadzisz kawiarnię i chcesz przyłączyć się do akcji #PłacęWierszem? Napisz na: redakcja@ikm.gda.pl. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca.

Regulamin akcji znajduje się tu:  regulamin akcji