Chcesz sprawdzić się w tworzeniu wydarzeń? Poznać pracę w kulturze od kuchni? Pomóc przy Gdańskich Dniach Sąsiadów lub Festiwalu Literatury dla Dzieci w Gdańsku? Zgłoś się do nas!

Co zyskasz?

  • doświadczenie przy organizacji największego sąsiedzkie święta w Gdańsku (ponad 20 tysięcy uczestników i uczestniczek) lub prestiżowego festiwalu literackiego
  • w przypadku FLDD możliwość poznania i pracy z najwybitniejszymi twórcami polskiej literatury dla dzieci, pisarzami i ilustratorami;
  • upominki książkowe;
  • rekomendacje.

Kiedy możesz pomóc?

Dołącz do naszych zespołów projektowych. Gdańskie Dni Sąsiadów odbywają się od  26 maja do 30 czerwca, a Festiwal Literatury dla Dzieci od 30 maja do 3 czerwca. Możesz pomóc zarówno w przygotowaniach do wydarzeń, jak i pracy przy realizacji.

Co zrobić, aby się zgłosić?

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie e-mailowe na adres: Festiwal Literatury dla Dzieci halina.grabowska@ikm.gda.pl z dopiskiem „WOLONTARIAT FLDD”, Gdańskie Dni Sąsiadów anna.urbanczyk@ikm.gda.pl z dopiskiem „WOLONTARIAT GDAŃSKIE DNI SĄSIADÓW”.

Prosimy o przesłanie kilku zdań o sobie, a także dyspozycyjności. Nie zapomnij o danych kontaktowych i klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Burza Mózgów w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Informacja o projektach:

Gdańskie Dni Sąsiadów

Festiwal Literatury dla Dzieci

 

Powiązane projekty