Zbliża się 12. edycja Gdańskich Dni Sąsiadów. Tegoroczne obchody będą nieco inne, niż zwykle. Do tej pory świętowaliśmy sąsiedzkie relacje przy wspólnym grillowaniu, na piknikach, świętach ulic czy na lokalnych koncertach. W tym roku z powodu pandemii możliwości będą nieco ograniczone, ale zachowanie środków ostrożności z pewnością pozwoli nam na odbywanie bezpiecznych spotkań i podtrzymywanie sąsiedzkich przyjaźni.

Konieczność izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa i troska o zdrowie uczestników zmusiły nas do przesunięcia terminu tegorocznej edycji Gdańskich Dni Sąsiadów. Wiemy, że sympatycy inicjatywy z niecierpliwością czekają, by wreszcie się spotkać i celebrować sąsiedzkie więzi. Musimy jednak wszyscy uzbroić się w cierpliwość, bo wspólne bezpieczeństwo jest teraz najważniejsze. Kiedy już nadejdzie odpowiedni czas, ruszymy na podwórka, działki, pchle targi i razem będziemy się świetnie bawić!

Tymczasem trzymajcie się zdrowo i na dystans. Będziemy Was informować o konkretnym terminie obchodów, który przypadnie na lato 2020. Po najnowsze wieści zaglądajcie tutaj, na naszego Facebooka, facebookową stronę projektu: https://www.facebook.com/GdanskieDniSasiadow/ oraz stronę internetową www.dnisasiadow.pl.