Czujecie się „zasiedzeni” po domowej kwarantannie? Czas na rozruch! W ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 zapraszamy na cykl warsztatów rozRUCH – edukacja poprzez teatr ciała i pantomimę”.

Czerwcowe warsztaty przeznaczone dla animatorów i edukatorów będą przygotowywały do stopniowego wprowadzania siebie i uczestników w „zdrową, normalną rzeczywistość”. W czasie pandemii doświadczaliśmy izolacji, odosobnienia, bezruchu czy lęku wynikającego z rozprzestrzeniania się wirusa, dlatego w ramach cyklu porozmawiamy o ciele jako narzędziu komunikacji z samym sobą, a także z innymi.

Jak wziąć udział w warsztatach?

  1. Na poszczególne warsztaty obowiązują zapisy! Można uczestniczyć w całym cyklu lub zapisać się na pojedyncze spotkanie.
    2. Organizator zapewnia zaświadczenia dla osób, które wezmą udział w całym cyklu szkoleniowym (3 warsztaty).
    3. Decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (KLIK)

Warsztaty są dla uczestników BEZPŁATNE i będą realizowane na platformieZOOM.
Osoby zapisane dostaną maila potwierdzającego udział oraz link do konkretnych warsztatów.

Prowadzenie:

Joanna Płóciennik (Fundacja Sztuka Ciała) – aktorka pantomimy, reżyserka, choreografka i producentka spektakli ruchowych, pedagożka, animatorka kultury. 

Harmonogram warsztatów i więcej informacji na stronie: http://sieckultury.pl/2020/06/czerwcowy-cykl-warsztatow-rozruch-edukacja-poprzez-teatr-ciala-i-pantomime