Music Jam to hackathon- 24 godzinny maraton – święto muzyki i technologii w jednym. Już 26 i 27 listopada odbędzie się jego kolejna edycja. Tym razem spotykamy się w CUMACH i Budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej w Gdańsku, gdzie podczas 24h maratonu będziemy tworzyć, remiksować, bawić się muzyką i kodem niezależnie od ich postaci – czy będą to nowe utwory, wizualizacje, instrumenty czy aplikacje. Bilety: app.evenea.pl/event/musicjam3 

Ważne jest, aby każdy z projektów łączył muzykę i nowe technologie! Wydarzenie kierowane jest do każdego fana muzyki. I tyle. Jeśli muzyka daje Ci radość, to technologia z pewnością nie będzie problemem.Tematem przewodnim jest „The Sound of Shipyard”. Nie jest to warunek konieczny, jednak gorąco zachęcamy do wykorzystania tematu!

  • podczas Music Jamu przygotujemy dla Was w CUMY specjalne strefy do rozstawienia instrumentów i hałasowania! Przynieś co chcesz. Nie mamy żadnych sąsiadów.
  • do pracy komputerowej, do Waszej dyspozycji będzie sala bankietowa DOK w Budynku Dyrekcji – będziecie mogli swobodnie przemieszczać się między lokacjami – dzieli je 500 metrów.
  • opłata rejestracyjna wynosi symbolicznie 30 zł. Dzięki tej kwocie mamy pewność, że zajmujemy miejsca tylko dla osób zainteresowanych i przeznaczymy ją na nagrody dla uczestników.
  • Sitodruk! Przynieś swoją koszulkę/bluzę by otrzymać unikatowy wzór.
  • wejściówka na koncert BLED o 21.00!

Więcej informacji:
https://musicjam.pl/