Networking – słowo wszechobecne w kulturze, a jednak nie zawsze lubiane w środowisku kreatywnym. Wśród twórców często kojarzone z zaprzeszłym, uprzedmiotawiającym „robieniem kontaktów w branży”. A może by tak spojrzeć na sieciowanie w trochę inny sposób – jako budowanie i pogłębianie relacji międzyludzkich w obszarze zawodowym? Zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 7 grudnia (wtorek) w godz. 10:00-11:30 i poprowadzi je Magda Chołyst z pracowni Artist in Bloom.  

W ramach webinarium w kompaktowej formie poznacie bardziej humanistyczne podejście do nawiązywania relacji zawodowych i tworzenia sieci współpracy, gdzie jest miejsce nie tylko na czerpanie ze znajomości zawodowych, ale również wymianę wartości oraz współtworzenie inspirującego środowiska pracy i rozwoju. Na spotkaniu znajdą miejsce również osoby przekonane, że są introwertykami i „networking nie jest dla nich”.  

 Czego dowiecie się na spotkaniu? 

  • czym właściwie jest sieć relacji w kulturze i dlaczego jest tak ważna? Definicje i perspektywy 
  • w jaki sposób budować i rozwijać sieć zawodową? Ludzie i relacje 
  • jakie zachowania i działania zasilają naszą sieć, a jakie nie zachęcają do kontaktu i współpracy? Narzędzia i procesy networkingowe 
  • w jaki sposób realizować zawodowe cele, budując wokół siebie wspierające środowisko? Strategia a inni ludzie 
  • czy networking możliwy jest bez konfliktów i spalonych mostów? Odpowiedzialność, etyka i standardy pracy 

Prowadząca: Magda Chołyst – od ponad 10 lat wspiera artystów w przekładaniu odważnych pomysłów na konkretne projekty, cele i strategie działania. Założycielka pracowni Artist in Bloom. Pracuje m.in. z muzykami, fotografami, projektantami. Certyfikowany coach Ericsson International. Edukatorka i projektantka procesów w innowacyjnym nurcie duńskiej szkoły Kaos Pilots. Wykładowczyni na kierunkach artystycznych i badaczka najważniejszych kompetencji w branżach kreatywnych. Ex-filmoznawczyni po poznańskim UAM i paryskiej Sorbonie. Uczestniczka programu Keychange, wspierającego „leaderki przyszłości”. W ramach działań Artist in Bloom współpracuje z indywidualnymi artystami, uczelniami oraz instytucjami kultury w Polsce i za granicą. 

Pracownia Artist in Bloom – założona przez Magdę Chołyst, przestrzeń wsparcia dla artystów, którzy mają w sobie gotowość do porwania się na własne marzenia. Pomagamy twórczym umysłom przejść od śmiałych idei do konkretnego działania, aby mogły rozkwitać, zarówno w przestrzeni własnej pracowni, jak i rynku kreatywnego. Specjalizujemy się w indywidualnej pracy z artystami, zajmujemy się edukacją, projektujemy procesy rozwojowe i angażujemy się w projekty badawcze.