W 16. odcinku podcastu „Słuchaj, sztuka to praca” Ana Matusevic rozmawia z Marceliną Rozmus-Prinz, założycielką marki autorskich torebek Mana Mana. Marka istnieje już ponad 10 lat, w tym czasie z jednoosobowej firmy urosła do pracowni zatrudniającej kilkanaście osób. Na Spotify i Soundcloud IKM posłuchamy opowieści o tym, jak wygląda prowadzenie swojego biznesu w branży modowej.  

Marcelina dzieli się swoim doświadczeniem skalowania przedsięwzięcia, opowiada o procesach produkcyjnych, które już wprowadziła i jakie chce jeszcze wprowadzić, a także o kreatorze torebek – onlajnowym narzędziu, które świetnie się sprawdziło w jej biznesie. Dodatkowo, w drugiej części odcinka, Marcelina zabiera nas na spacer po zakamarkach swojej gdyńskiej pracowni. 

Więcej o Mana Mana: https://manashop.pl/ 

Transkrypcje wszystkich odcinków podcastu dostępne tutaj: http://obserwatorium.ikm.gda.pl/projekty/sztuka-to-praca/.  

„Sztuka to praca” to program edukacyjny online skierowany do artystek i artystów oraz przedstawicielek i przedstawicieli zawodów kreatywnych. W ramach programu dostarczamy wiedzę i rozwijamy umiejętności związane z zawodowym funkcjonowaniem w sektorze sztuki i branżach kreatywnych. Więcej informacji: http://obserwatorium.ikm.gda.pl/projekty/sztuka-to-praca/