W 17. odcinku podcastu  „Słuchaj, sztuka to praca” Ana Matusevic rozmawia z Natalią Dołżycką, która doradza małym firmom, twórcom i freelancerom jak pracować mniej i osiągać więcej. Zapraszamy do wysłuchania szczególnie artystki i artystów oraz przedstawicielki i przedstawicieli zawodów kreatywnych – zarówno tych rozpoczynających pracę w polu kultury, jak i tych chcących poszerzać swoje kompetencje zawodowe.  

Gościni styczniowego odcina w poprzednim życiu przez 10 lat była managerką w branży IT, tworzącą kampanie dla największych polskich marek i spółek giełdowych. Dziś wykorzystuje tę wiedzę by uczyć zarządzania czasem, organizacji i planowania w systemie 90-dniowym w małej firmie. Prowadzi LifeGeek.pl, jeden z najpopularniejszych blogów o produktywności w Polsce, jest autorką kursów i ebooków o efektywności osobistej, a także inicjatorką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu. Prywatnie popkulturowy geek, fanka gier wideo, planszowych i książek s-f. 

Odcinek dostępny na kanałach: 

Soundcloud – https://on.soundcloud.com/UTWVf

Transkrypcje wszystkich odcinków podcastu dostępne tutaj: obserwatorium.ikm.gda.pl/projekty/sztuka-to-praca/

„Sztuka to praca” to program edukacyjny, w ramach którego dostarczamy wiedzę i rozwijamy umiejętności związane z zawodowym funkcjonowaniem w sektorze sztuki i branżach kreatywnych. Więcej informacji: obserwatorium.ikm.gda.pl/projekty/sztuka-to-praca/