Poszukujemy operatora bistro do nowej siedziby Instytutu Kultury Miejskiej w Kunszcie Wodnym przy Targu Rakowym 11. Położony w centrum miasta, na skrzyżowaniu komunikacyjnym szlaków budynek tętnić będzie życiem dzięki licznym wydarzeniom kulturalnym. Chcemy by publiczność spotkań literackich i debat, pokazów filmowych, festiwali i koncertów mogła liczyć także na pyszne dania, napoje i przekąski oraz obowiązkowo – dobrą kawę. Na oferty czekamy do 25 maja. Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na BIP IKM: https://bip.ikm.gda.pl

Instytut Kultury Miejskiej w Kunszcie Wodnym działać będzie 7 dni w tygodniu. Zapraszamy na festiwale literackie i filmowe, cykliczne projekcje z prelekcjami, spotkania autorskie, koncerty, spektakle, szkolenia i konferencje dla kadr kultury, warsztaty edukacyjne dla grup zorganizowanych. Na parterze znajdzie się Punkt Informacji Kulturalnej oraz bistro i księgarnia.  

Wydarzenia w budynku organizowane będą zarówno w godzinach porannych jak i wieczornych.  

Zależy nam na operatorze, którego oferta będzie przystępna cenowo dla odwiedzających, który menu komponował będzie z lokalnych, sezonowych produktów i otwarty będzie na współpracę i współtworzenie kulturalnego ducha miejsca Kunsztu Wodnego.  

Przedmiotem najmu są pomieszczenia na parterze budynku przy Targu Rakowym 11. Sala restauracyjna ma 98,47 m2, a zaplecze kuchenne i gospodarcze ok. 44 m2. Operator otrzyma również̇ do dyspozycji zadaszony taras, przeznaczony na prowadzenie działalności gastronomicznej o powierzchni 90,32 m2. IKM zapewnia wyposażenie sali restauracyjnej i tarasu, w tym: zabudowy stolarskie, lampy i meble.  

Więcej informacji na temat ofert znajduje się w regulaminie i ogłoszeniu dostępnym na BIP IKM: https://bip.ikm.gda.pl/konkurs-na-najem-pomieszczen-w-kunszcie-wodnym-z-przeznaczeniem-na-dzialalnosc-gastronomiczna/