Zapraszamy amatorów i amatorki dzielnicowych spacerów z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami do zabawy, w której zdobyć można parę dzielnicowych skarpet! Osiem pierwszych osób, które zbiorą podpisy ze spacerów w czterech różnych lokalizacjach zaprosimy po odbiór upominku. Kto podejmie to wyzwanie?

Zapraszamy do zabawy, w której najaktywniejsi spacerowicze i spacerowiczki otrzymają parę dzielnicowych skarpet z motywem wybranej przez siebie dzielnicy. Aby wziąć udział w zabawie należy pobrać i wydrukować ulotkę, w której znajdują się miejsca na podpis przewodnika bądź przewodniczki, po który należy zgłosić się po odbytym spacerze. Po zebraniu czterech podpisów z różnych lokalizacji zapraszamy do zgłoszenia się na stoisko IKM na Jarmarku św. Dominika (Skwer Heweliusza, Przystanek Równość, działa w godz. 10.00 – 20.00) po odbiór upominku. Nagrodzimy pierwszych osiem osób, którym uda się wykonanie tego niełatwego zadania! Zabawę rozpoczynamy od 3 sierpnia.

W akcji biorą udział tylko dzielnice, w których oprowadzają Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki. Spacery z Metropolitanką są wyłączone z zabawy, niemniej zapraszamy!

Ulotka do pobrania tutaj.

Dzielnicowe skarpety, w ośmiu wzorach przedstawiających: Zaspę, Nowy Port, Orunię, Dolne Miasto, Aniołki, Wyspę Sobieszewską, Biskupią Górkę i Oliwę są do nabycia na naszym stoisku na Jarmarku św. Dominika – skwer Heweliusza/ul. Rajska. Cena 29 złotych.