W nowej siedzibie IKM przy Targu Rakowym 11 działa kino! Zapraszamy na najciekawsze premiery, filmy dokumentalne i fabularne, niedzielne poranki filmowe. Nasza sala, jako jedna z trzech w Polsce, wyposażona jest w immersyjny system dźwięku. Bilety w cenie 15 zł ulgowy i 22 zł normalny (zniżka 10% na Kartę Dużej Rodziny, Mieszkańca, Do Kultury) można nabyć online na bilety.ikm.gda.pl lub w kasie w Punkcie Informacji Kulturalnej (na parterze budynku). Repertuar dostępny jest na: https://ikm.gda.pl/kino-kunszt-wodny/ 

IKM organizuje cykle filmowe, projekcje połączone z dyskusjami i pokazy specjalne od wielu lat. W nowej siedzibie przy Targu Rakowym 11 zaistniała w końcu możliwość regularnego działania kina z ciekawym repertuarem dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  

W kinie IKM nie ma reklam, obejrzycie jedynie trailery najbliższych premier. Usiądziecie w wygodnych fotelach, usłyszycie najwyższej jakości dźwięk, unikniecie chrupania za plecami.  

W każdą niedzielę w programie Kina IKM znajdują się specjalne propozycje dla najmłodszych widzów. Filmowe poranki na Targu Rakowym 11 mogą być piękną rodzinną tradycją spędzania wspólnie wolnego czasu. Projekcje dla dzieci i młodzieży dostarczą tematów do rozmów, pobudzą do refleksji, ale też zapewnią dużo dobrej zabawy.  

Sprawdź repertuar na: https://ikm.gda.pl/kino-kunszt-wodny/. 

Obserwuj Kino IKM na Facebooku: https://www.facebook.com/KinoIKM