Trzeźwe Rejwy, na które zapraszamy 3 listopada od godz. 20.00 do IKM, to okazja do potańczenia, posłuchania muzyki, świadomego poruszania ciałem. Szybkie tempo, wspólne doświadczenie, zmęczenie w przestrzeni bezpiecznej i otwartej dla wszystkich. Opiekunką Trzeźwych Rejwów będzie Krystyna Lama Szydłowska – performerka, choreografka, tancerka. Za DJką stanie DiV4, trójmiejska osoba artystyczna, znajdująca inspiracje dla swojej praktyki w efemeryczności performansu. Wstęp wolny.  

Rejw to idealna okazja by się wyżyć, zmęczyć i świadomie doświadczyć samych siebie. By to osiągnąć, zapewnimy Wam bezpieczną i otwartą przestrzeń, aby wszyscy mogli poruszać się według własnych potrzeb. Do stymulacji wystarczy nam tylko muzyka i ruch. Trzeźwe Rejwy to świadoma praktyka ruchowa, która ma potencjał zabawy i bardzo istotna jest tu zgoda wszystkich uczestniczących osób na zasadę zero alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. 
 

Pobudzamy endorfiny, uwalniając się przy tym od skutków codziennego stresu oraz tworzymy świecki rytuał oczyszczenia poprzez wspólnotę doświadczania. W trakcie Trzeźwych Rejwów ważna jest otwartość na innych, akceptacja różnorodności i pozytywne nastawienie. 
 

Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy Plenum Osób Opiekujących Się zapraszamy do wspólnego doświadczenia osoby pełnoletnie, niepełnoletnie i dzieci (jeśli lubią głośne dźwięki). 

 
Przestrzeń w budynku przy Targu Rakowym 11 jest dostępna dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się.