Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, Gdańsk

9 grudnia 2017, 10:00 - 9 grudnia 2017, 16:00

KaWa to wspólna nazwa dla spotkań Kulturalnej Wymiany, które odbywają się w niekoniecznie zobowiązującej atmosferze, przy kawie i kanapkach. Zespół IKM zaprasza 9 grudnia o godz. 11.00 na zapoznawczą kawę, przy której porozmawiamy o planach szkoleniowych na kolejny rok, z chęcią poznamy  sugestie uczestników i uczestniczek, napijemy się pysznej kawy i wspólnie zrobimy użytek z fusów. Wstęp wolny.

W duchu KaWy organizowane są w Instytucie Kultury Miejskiej szkolenia dla kadr kultury, które poruszają różne wątki m.in.: marketingu w kulturze, nowych mediów i technologii, poszerzenia pola kultury, biznesu i kultury czy edukacji medialnej. W 2017 roku tematami szkoleń były: bezpłatne aplikacje przydatne w promocji wydarzeń kulturalnych, warsztaty z grafiki, myślenia wizualnego, prowadzenia burzy pomysłów, patronatów medialnych, tworzenia stron www.

Na spotkaniu porozmawiajmy o tym, co robimy i co planujemy. Z chęcią wysłuchamy pomysłów na przyszłoroczne warsztaty, jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Zapraszamy na kawę do sieni IKM! – mówi Karina Rojek z Instytutu Kultury Miejskiej.

Program spotkania:

10.00 -12.00 cupping z Kawaną: wykład o kawie, warsztaty z rozróżniania smaków i aromatów, a także cupping, czyli specjalna technika degustacji.

12.00 – 15.00 peeling z kawy – warsztaty z samodzielnego przygotowywania peelingu z fusów po kawie; prow. Julia Wizowska, Na nowo śmieci; warsztat bezpłatny, można dołączyć w każdej chwili; po zakończeniu będzie mozna zabrać swój peeling do domu.