ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

Instytut Kultury Miejskiej, Długi Targ, Gdańsk, Polska

26 listopada 2022, 10:00 - 26 listopada 2022, 21:00
Music Jam to hackathon, święto muzyki i technologii w jednym. Już w listopadzie odbędzie się jego kolejna edycja.
Tym razem spotykamy się w Instytucie Kultury Miejskiej gdzie podczas 10h maratonu będziemy tworzyć, remiksować i bawić się muzyką i kodem niezależnie od ich postaci – czy będą to nowe utwory, wizualizacje, instrumenty czy aplikacje. Ważne jest, aby każdy z projektów łączył muzykę i nowe technologie.
JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAC?
Będziecie pracować dowolnie jak wam wygodnie solo, parach teamach. Powinniście stawić się ze swoim sprzętem, instrumentami. My zadbamy o prąd, wifi, miejsce do pracy oraz ofkors żebyście nie zmarzli i nie byli głodni. : )
Pamiętajcie też o ważnych dla nas zasadach: współpracujemy, inspirujemy i pomagamy sobie nawzajem. Musicjam to okazja, żeby też poznać się z innymi osobami, które mają podobne zainteresowania w imię zasady, że razem możemy więcej!
TEMAT PRZEWODNI
W tym roku tematem przewodnim będą (nie)zwykłe dźwięki. Zachęcamy do poeksperymentowania z dźwiękami wokół was, nagraniami z ulicy, domu, pracy, dźwiękami miasta nocą i gwarem zatłoczonych ulic. czy to może być inspiracją dla twórców muzyki? Naszym zdaniem tak! Stwórzmy pejzaż dźwiękowy Gdańska – na własnych zasadach!
NAGRODY
Musicjam to także konkurs – te z drużyn, osób, które będą chętne będą mogły zgłosić swoją pracę do konkursu! Jury wybierze najlepszą pracę. Przyznamy 3 nagrody – vouchery do jednego z muzycznych sklepów internetowych! Pula nagród 2000 zł.
AFTERPARTY
Wszystkich uczestników zaprosimy na afterparty w klubie Czudner Spot!
Nastawcie się na zabawę, dobry czas z fajnymi ludźmi i duuuużo muzyki!
Rezerwujcie datę: 26. listopada 2022 roku!!
harmonogram i regulamin wydarzenia: https://musicjam.pl/