Organizatorka i prowadząca: Karolina Pielak

Zapisy od 6 kwietnia 2023 pod adresem e-mail: kajpie@wp.pl

Zapewniamy materiały. Liczba miejsc organiczna.

Grafika promująca wydarzenie.Chcesz dowiedzieć się więcej o pozytywce i jej historii?

Wyobraź sobie swoją własną, kolorową lub ozdobioną w stylu vintage pozytywkę – nie czekaj i zapisz się już dziś na warsztaty,  podczas których będziesz miał/miała okazję stworzyć pozytywkę.

Pozytywka jest małym drobnym gestem i symbolem czegoś dobrego i magicznego, nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Uczestnicy wydarzenia zyskają nowe umiejętności plastyczne oraz rzemieślnicze, wspólnie spędzą czas i będą mieli okazję pozytywnie się nakręcić.

O Prowadzącej:

Karolina Pielak – absolwentka wydziału malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (2018). Oprócz malarstwa zajmuje się także tworzeniem obiektów i video. W sztuce ceni sobie eksperyment i poszukiwanie nowych form wyrazu. Prowadzenie warsztatów, dzielenie się z innymi oraz współtworzenie jest dla niej bardzo ważne.

Artystka uczestniczyła w wystawach w kraju i zagranicą oraz w rezydencjach artystycznych. Odwiedziła między innymi Turcję (2022), Jonavę, Litwę (2021) w Savenay, Francję (2020) oraz ”l’Été du dessin” Look & Listen – Goethe Institut, Marsylię (2019). Brała udział w międzynarodowym festiwalu POLONIZADOS – Urban Art, Walencja (2017).