Projekt DOM. Koncert z udziałem m.in. Gaby Kulki, Maniuchy Biknot i Tomasza Ziętka w IKM

10 lutego o godz. 19.00 w Instytucie Kultury Miejskiej przy Targu Rakowym 11 odbędzie się koncert projektu DOM, podczas którego wystąpią Gaba Kulka, Olga Mysłowska, Maniucha Bikont, Miłosz Pękala, Piotr Domagalski, Bartosz Weber, Michał Fetler, Tomasz Ziętek.Kierownictwo muzyczne w DOMu objął Bartosz Weber, znany między innymi z zespołów MIR, Mitch and Mitch i Baaba. Bilety w cenie 40/50 zł do nabycia online https://bit.ly/Projekt_DOM_bilety lub w Punkcie Informacji Kulturalnej. 

Projekt DOM wyrósł z potrzeby wspólnoty, tworzenia i grania muzyki. Przewodnim motywem DOMu jest refleksyjna, psychodeliczna podróż. I jak to bywa w takiej podróży, można trafić do raju w objęciach San Pedro, zapętlić się w Produktywności, albo rozpuścić w jedności ze wszystkim jak Niebo. 

Początek DOMu to spotkanie Twórczyń i Twórców w Szklanym Domu w Warszawie, którego prywatne mieszkania stały się sceną dla artystycznej, społecznie zaangażowanej wypowiedzi (Dziady, Pokój na Mickiewicza, Królowa Śniegu). Część kompozycji muzycznych powstała do spektaklu „Królowa Śniegu. Rytuał rozmrażania serc” (Kolektyw Aurora, 2021).

Kierownictwo muzyczne w DOMu objął Bartosz Weber, znany między innymi z zespołów MIR, Mitch and Mitch i Baaba.

Teksty piosenek napisała Aleksandra Cieślak, autorka książek, ilustratorka (m.in. Książka do zrobienia, wystawa Elementarz Empatii /Centrum Dialogu w Łodzi), zainspirowana mądrością, którą niosą Rośliny-Nauczyciele, baśniami, buddyzmem tybetańskim, wykładami Jiddu Krishnamurtiego i pięknem przyrody.

10 lutego, godz. 19.00, Instytut Kultury Miejskiej, Targ Rakowy 11

Bilety: 40/50 zł https://bit.ly/Projekt_DOM_bilety

Projekt DOM: Gaba Kulka, Olga Mysłowska, Maniucha Bikont, Miłosz Pękala, Piotr Domagalski, Bartosz Weber, Michał Fetler, Tomasz Ziętek.