Michał Prus  

Brakująca cząstka wakacji  

26.04, piątek, 12:00-15:00 

Koszt udziału: 10 PLN 

Bilety: bilety.ikm.gda.pl

Opis:   

Podczas wakacyjnych podróży często doświadczamy odkształcenia rzeczywistości. Normy i zasady, którymi zazwyczaj się kierujemy przestają działać. Pozwalamy wewnętrznemu dziecku na więcej, przez co znosimy autozakazy, odważamy się doświadczać nieznanego czy celebrujemy zapomniany odpoczynek.  

W ramach warsztatu zaproszę uczestniczki i uczestników na urlop w głąb siebie. Formuła spotkania będzie połączeniem mindfulness, świadomej pracy z oddechem i coachingu grupowego opartego na metodzie ericksonowskiej.  

W ramach warsztatu każda osoba uczestnicząca dokona przeglądu potrzeb i obszarów, których zaspokojenie lub rozwój odkłada na realny lub mityczny urlop. Zostanie też zaproszona do wizualizacji, która pomoże jej zobaczyć siebie urlopowego w rzeczywistości pracy zawodowej i dokonać refleksji, co z tego obrazu i w jaki sposób chciałaby wdrożyć.  

 

Na zakończenie uczestniczki i uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami i zadeklarować planowane zmiany. 

 

Dla kogo? Zapraszamy osoby dorosłe, pracowniczki i pracowników kadr kultury. 

 

Michał Prus — Coach Międzynarodowej Federacji Coachingu w trakcie akredytacji, absolwent studiów w dziedzinie psychologii, animator kultury. Od kilku lat występuje w spektaklach repertuarowych (Teatr Ochoty, Teatr Ziemi Chełmskiej). Autor programu szkoleniowego dla nauczycieli (ELAB Academy). Współpracował z Warsztatami Kultury w Lublinie, Chełmskim Domem Kultury, festiwalem Nowe Epifanie. Pomysłodawca i koordynator projektu „Młoda Ochota, czyli witajcie w naszej bajce” w ramach MiniGrantów Ośrodka Kultury Ochoty. Pamela Leończyk, Bliżej dobrostanu. Warsztaty o wypaleniu zawodowym dla pracowników i pracowniczek instytucji kultury