Instytut Kultury Miejskiej, Długi Targ, Gdańsk, Polska

17 października 2022, 15:00 - 17 października 2022, 17:00

Prowadząca: Izabela Ryska

Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk

Język: polski.

Zapisy: nr tel. do PIK: 664 976 052, adres e-mail: kontakt@ikm.gda.pl

Zapewniamy materiały. Liczba miejsc ograniczona dla 15 osób.

 

W związku z przypadającym 1 października Międzynarodowym Dniem Osób Starszych dedykujemy miesiąc październik Seniorom, organizując edycję Gdańskich Dni Seniora 2022. Zapraszamy do skorzystania z warsztatów dla osób 60+.

 

Zdjęcie z domeny ogólnodostępnej. Przykładowe świece do masażu.

Podczas warsztatu uczestnicy stworzą dla siebie nawilżające i odżywcze mydełka glicerynowe oraz zapachową świecę sojową do masażu. Świecę można palić jak zwykłą zapachową świeczkę i tworzyć w domu nastrojowy klimat. Masa świecy to mieszanka starannie dobranych masełek i olejów roślinnych. Po zapaleniu knota masa świecy zamienia się w ciepły (nieparzący) olejek, który wcieramy w ciało zamiast balsamu. Olejek, który powstaje po zapaleniu świecy doskonale odżywia, regeneruje, napina oraz nawilża skórę.

 

 

O Prowadzącej:

Izabela Ryska – biotechnolog leków, absolwentka Politechniki Gdańskiej Wydziału Chemicznego (2015). W zakresie tworzenia autorskich receptur kosmetycznych oraz zapachowych świec sojowych posiada 12 lat doświadczenia. W roku 2017 wygrała konkurs Gdyński Biznesplan z projektem ,,Świece do masażu i aromaterapii”.