Co? Gdzie? Kiedy? Przygotowaliśmy dla uczestniczek i uczestników NARRACJI 9. Poza sezonem w Brzeźnie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, problemy i wątpliwości. 

1. W JAKICH GODZINACH ODBYWA SIĘ FESTIWAL?
Wszystkie Instalacje i interwencje artystyczne w Brzeźnie działają 17-18 listopada od godziny 18.00 do 24.00. W tych godzinach otwarte są także Punkt informacyjny i Klub Festiwalowy, w którym dostępne są ulotki/mapka NARRACJI.

2. CZY JEST GDZIEŚ DOSTĘPNY PROGRAM FESTIWALU?
Tak, program można zobaczyć na stronie: www.narracje.eu/program/ albo otrzymać go w Punkcie Info lub Klubie Festiwalowym. Zachęcamy również do chodzenia z mapką, która znajduję się na naszej stronie: www.narracje.eu/mapa-wydarzen.

3. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ KLUB FESTIWALOWY I CO TAM ZNAJDĘ?
Klub Festiwalowy mieści się w budynku dawnego Night Clubu Balladyna (al. Hallera 232). Klub serwować będzie muzykę z kaset (można przynieść własne) oraz występy muzyczne na żywo i z playbacku (20.00-22.00). Goście klubu zatańczą do muzyki prezentowanej przez didżejów, wśród których powitamy prawdziwych dawnych rezydentów Balladyny oraz znajdującej się niegdyś naprzeciwko Cyganerii (22.00-24.00). Ponadto czeka nas seria tajemniczych atrakcji kulturalno-rozrywkowych, które zaserwują Maciej Konopiński oraz Piotr Wyrzykowski. Przy Klubie Festiwalowym znajdziecie toalety i punkty gastronomiczne.

4. GDZIE JEST PUNKT INFORMACYJNY?
Punkt informacyjny mieści się na placu przed Domem Zdrojowym (ul. Zdrojowa 2). Punkt działa w godzinach 18.00-24.00 i można w nim pobrać ulotkę NARRACJI, zakupić torby festiwalowe oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacyjnym.

5. GDZIE MOGĘ ZJEŚĆ I WYPIĆ COŚ CIEPŁEGO?
Strefa gastronomiczna znajduje się w pobliżu Klubu Festiwalowego. Food trucki oferują ciepłe dania dla wegetarian, wegan i osób jedzących mięso Polecamy także wizytę w Kawiarni Przystanek Kawa (ul. Zdrojowa 2). Podczas trwania Festiwalu otwarta będzie do godz. 24.00. Na miejscu kupić można m.in. specjalną Narracyjną Kawę.

6. JAK TRAFIĆ NA NARRACJE?
Najlepiej rozpocząć zwiedzanie od Punktu informacyjnym, który znajduje się na ul. Zdrojowa 2, przy Domu Zdrojowym. Komunikacja miejska umożliwia dojazd do początkowego i powrót z końcowego przystanku trasy festiwalowej:
-start trasy znajduje się na placu przed Domem Zdrojowym (ul. Zdrojowa 2) – w pobliże dojechać można tramwajami nr 3, 5 i 8 lub autobusami nr 148 i 188. Należy wysiąść na przystanku „Brzeźno”;
-zakończenie trasy znajduje się w okolicy Klubu Festiwalowego (al. Hallera 232) – w pobliżu kursują tramwaje nr 3, 5 i 8 oraz autobusy nr 148, 188, jak również autobusy nocne N2 i N12. Należy wysiąść/wsiąść na przystanku „Dworska”.

7. JAK WRÓCIĆ Z FESTIWALU?
Polecamy autobus nocny lub tramwaje, które będą kursować zgodnie z rozkładami. Rozkłady komunikacji miejskiej będą dostępne w Punkcie Informacyjnym. Odjazdy można sprawdzić również na: http://trojmiasto.jakdojade.pl/.

8. CZY BĘDĘ MÓGŁ PŁACIĆ KARTĄ W PUNKTACH GASTRO I PUNKCIE INFORMACYJNYM?
W punktach gastronomicznych będzie możliwość zapłaty kartą, w Punkcie informacyjnym i Klubie Festiwalowym będzie możliwa płatność wyłącznie gotówką.

9. CZY MOGĘ PRZYJŚĆ NA FESTIWAL Z DZIECKIEM?
Oczywiście, każdego dnia NARRACJI odbędą się warsztaty dla najmłodszych uczestników i specjalny spacer dla dzieci z przewodnikiem. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i nie wymagamy wcześniejszych zapisów. Szczegóły: http://narracje.eu/wydarzenia/.

10. CZY NA TRASIE BĘDĄ KOKSOWNIKI I TOALETY?
Tak, koksowniki na pewno znajdziecie je przy Punkcie Informacyjnym. Przenośne toalety postawiliśmy na początku i końcu strasy, czyli przy Domu Zdrojowym i Klubie Festiwalowym. Toalety znajdują się również w Domu Sąsiedzkim, w którym odbywają się warsztaty dla dzieci.

11. CZY WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE?
Tak wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne. Na spacery z przewodnikami i warsztaty nie wymagamy zapisów.

12. CZY W PUNKCIE INFORMACYJNYM MOGĘ ZOSTAWIĆ RZECZY?
W Punkcie informacyjnym i Klubie Festiwalowym nie ma przechowalni i nie odpowiadamy za pozostawione tam rzeczy. Nie ładujemy tam telefonów, warto więc pamiętać o power bankach.

13. CO WARTO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
W plecaku lub torbie warto mieć: latarkę, power bank, naładowany telefon, termos z ciepła herbatą lub kawą, rękawiczki, przeciwdeszczówkę i dodatkową parę ciepłych skarpet. Pamiętajcie, żeby ubrać się na cebulkę (w końcu mamy listopad).

14. GDZIE ZNAJDĘ MIEJSCA PARKINGOWE?
Parking znajdziecie na końcu al. Hallera (kierując się w stronę plaży), miejsca parkingowe znajdziecie również w pobliżu sklepu Supersam i pubu Czarnej Kozy Zagroda (ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego).

Polecamy również:
Festiwal Narracje. Atrakcje dla dzieci

Powiązane projekty