Weź udział w akcji konkursowej NARRACJI 9. Poza sezonem w Brzeźnie.  Zrób zdjęcie, dodaj je do mediów społecznościowych i wygraj pakiet gadżetów. Jak wziąć udział? Sprawdź w artykule.

Podzas ubiegłorocznej edycji Festiwalu NARRACJE,  w ciągu dwóch dni, uczestnicy umieścili w mediach społecznościowych ok. 400 zdjęć. W tym roku chcemy podziękować – konkursowo za wszystkie emocje i wspaniałe fotografie, które powstają. Żeby wziąć udział w akcji,  należy umieścić publicznie zdjęcie z Brzeźna i dodać oznaczenia #NARRACJE2017 I #konkursN9. Z opublikowanych zdjęć wybierzemy 20 najlepszych i nagrodzimy Pakietami Festiwalowicza —  opowiada Monika Serafin z Instytutu Kultury Miejskiej.

Akcja konkursowa trwa od 17 do 18 listopada. Biorą w niej udział osoby, które zrobią zdjęcia w trakcie Festiwalu NARRACJE 9. Poza sezonem w Brzeźnie. Liczą się zdjęcia obrazujące prace festiwalowe, atrakcje, wydarzenia, program i Brzeźno. Fotografie należy umieścić publicznie (tak, aby były widoczne dla wszystkich) w jednym z portali: Instagram, Facebook lub Twitter i dodać oznaczenia #NARRACJE2017 i #konkursN9.

Każdego dnia festiwalu komisja akcji w godzinach 21:30-24:00 wybierze 10 najlepszych fotografii, które pokażą się w czasie wydarzenia. Wyróżnione zdjęcia będą udostępniane na wydarzeniu Narracji na Facebooku pod adresem, a także Instagramowym profilu Instytutu Kultury Miejskiej.

 

 

Wszystkie nagrodzone zdjęcia i lista z przyznanymi miejscami zostaną udostępnione w galerii konkursowej, 19 listopada na stronie Instytutu Kultury Miejskiej.

Co znajdziemy w Pakietach Festiwalowicza Konkursu Fotograficznego NARRACJI?

W Pakietach Festiwalowicza znajdą się torby i plakaty tegorocznych NARRACJI, gadżety (worko-plecaki, koszulki i torby) od Gdańskiej Galerii Miejskiej, publikacje Instytutu Kultury Miejskiej m.in. Wolne Słowa, Alternatywna Mapa Gdańska, płyty z najnowszym albumem zespołu Trupa Trupa, a także krążkiem ++ z 2013 roku, przypinki i pocztówki. Pakiety różnią się od siebie w zależności od zajętego miejsca. Szczegóły i informacje znajdują się w regulaminie.

AKCJA INSTYTUTU KULTURY MIEJSKIEJ NARRACJE 2017


Polecamy również:

Festiwal NARRACJE najważniejsze informacje

Co? Gdzie? Kiedy? FAQ NARRACJI

Powiązane projekty