Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny, który związany był z tegoroczną edycją Festiwalu Narracje 9. Poza sezonem w Brzeźnie. Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia podczas 2 dni umieszczali w mediach społecznościowych zdjęciowe relacje. Udział mógł wziąć każdy, kto opublikował zdjęcie na Instagramie, Facebooku, Twitterze i dodał oznaczenia #narracje2017 i #konkursN9. Komisja konkursowa wybrała 25 najlepszych.

Akcja konkursowa trwała 2 dni, przyznawaliśmy po 10 wyróżnień każdego dnia. Dlatego, pierwsze nagrodzone zdjęcia zostały wyłonione już około 22.00 w dniu rozpoczęcia  Festiwalu NARRACJE – opowiada Monika Serafin z Instytutu Kultury Miejskiej i dodaje – Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Łącznie zgłoszono 367 zdjęć umieszczonych w sieci. Dlatego, postanowiliśmy nagrodzić nie 20 a 25 osób.

Dla wyróżnionych osób przygotowaliśmy Pakiety Festiwalowicza. Można je odebrać w Instytucie Kultury Miejskiej od 20 listopda (od godz. 15.00) do 15 grudnia 2017 roku. W Pakietach znalazły się torby, atakże plakaty Festiwalowe, płyty zespołu Trupa Trupa, przypinki, publikacje Instytutu Kultury Miejskiej, torby, koszulki i plecaki od Gdańskiej Galerii Miejskiej.

Wybrane zdjęcia w konkursie fotograficznym NARRACJI 9. Poza sezonem

Komisja zdecydowała zamiast miejsc 1-3 przyznać 3 pierwsze miejsca dla:

Uczestnicy, którzy otrzymają pakiety od 4 do 8 miejsca:

 

Pakiety od miejsca 9 do 12 trafiają do:

Pakiety za miejsca od 13 do 20 przyznano dla:

Ostatnie 5 pakietów trafia do:

Wyróżniono także Pana Bogdana Brodalka i Panią Monikę Matuszewską-Bulińską (zdjęcia umieszczone na Facebooku).

Powiązane projekty