KaWa to wspólna nazwa dla spotkań Kulturalnej Wymiany, które odbywają się w niekoniecznie zobowiązującej atmosferze, przy kawie i kanapkach. Zespół Medialabu Gdańsk, który organizuje szkolenia zaprasza 9 grudnia o godz. 10.00 na zapoznawczą kawę, przy której opowie o planach na kolejny rok i z chęcią wysłucha sugestii uczestników i uczestniczek warsztatów dotyczących kolejnych tematów. Podczas spotkania odbędą się także warsztaty cuppingu (degustacji) kawy oraz warsztaty przygotowania peelingu kawowego. Wstęp wolny.

W duchu KaWy organizowane są w Instytucie Kultury Miejskiej szkolenia dla kadr kultury, które poruszają różne wątki m.in.: marketingu w kulturze, nowych mediów i technologii, poszerzenia pola kultury, biznesu i kultury czy edukacji medialnej. W 2017 roku tematami szkoleń były: bezpłatne aplikacje przydatne w promocji wydarzeń kulturalnych, warsztaty z grafiki, myślenia wizualnego, prowadzenia burzy pomysłów, patronatów medialnych, tworzenia stron www.

Na spotkaniu porozmawiajmy o tym, co robimy i co planujemy. Z chęcią wysłuchamy pomysłów na przyszłoroczne warsztaty, jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Zapraszamy na kawę do sieni IKM! – mówi Karina Rojek z Instytutu Kultury Miejskiej.

10.00 – 12.00 cupping z Kawaną: wykład o kawie, warsztaty z rozróżniania smaków i aromatów, a także cupping, czyli specjalna technika degustacji.

12.00 – 15.00 peeling z kawy – warsztaty z samodzielnego przygotowywania peelingu z fusów po kawie; prowadzenie Julia Wizowska z Na nowo śmieci. Warsztat bezpłatny, można dołączyć w każdej chwili; po zakończeniu będzie można zabrać swój peeling do domu.

Kawy podczas Kulturalnej Wymiany nie zabraknie!


KaWa – Kulturalna Wymiana. Poznajmy się!

Data: 9 grudnia, godz. 10.00

Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40

Wydarzenie na Facebooku

Powiązane projekty