Weź udział w akcji konkursowej NARRACJI 10, Słońca w ciszy były jak wielki śpiew w zenicie. Jak wygrać pakiet gadżetów? Zrób przynajmniej pięć zdjęć, boomerangów, filmików i umieść relację na Instagramie, dodaj hasztag #narracje2018, oznacz profil @ikm_gdansk. I już!

Ponad 52 tysiące osób wzięło udział w dziewięciu poprzednich edycjach festiwalu NARRACJE. W tym roku chcemy podziękować za wszystkie emocje i wspaniałe fotografie, które powstają w trakcie Festiwalu i zachęcić do tworzenia kolejnych . Jesteśmy też ciekawi, w jaki sposób widz przeżywa i odbiera festiwal, dlatego prosimy o podzielenie się swoją „narracją z NARRACJI”.

Aby wziąć udział w akcji,  należy umieścić publiczną relację z Oliwy i dodać oznaczenia #NARRACJE2018 i @ikm_gdansk. Z opublikowanych relacji wybierzemy 6 najlepszych i nagrodzimy narracyjnymi torbami i plecakiem, które będą wypełnione IKM-owymi gadżetami .

—  opowiada Magdalena Nestorowicz z Instytutu Kultury Miejskiej.

Akcja konkursowa trwa od 16 do 17 listopada. Biorą w niej udział osoby, które zrobią relację na Instastories, składającą się z pięciu elementów (zdjęć, filmów, boomerangów), w trakcie festiwalu NARRACJE 10. Słońca w ciszy były jak wielki śpiew w zenicie w Oliwie.

Liczą się zdjęcia obrazujące prace festiwalowe, atrakcje, wydarzenia, program i Oliwa. Fotografie, boomerangi, filmiki należy umieścić publicznie (tak, aby były widoczne dla wszystkich) w relacji na Instagramie oraz dodać oznaczenia #NARRACJE2018 i @ikm_gdansk.

Do wygrania są: 

  • Nagroda Główna (jedna nagroda) – Plecak festiwalu Narracje#10 z gadżetami Instytutu Kultury Miejskiej.
  • Nagrody pocieszenia (pięć nagród) – Płócienna Torba festiwalu Narracje#10 z gadżetami Instytutu Kultury Miejskiej.

Szczegóły i informacje znajdują się w regulaminie umieszczonym poniżej:

Powiązane projekty