Konferencja Marketing w Kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka to dwa dni spotkań z ekspertami i ekspertkami z Polski i z zagranicy oraz tematyczne warsztaty. Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się 7 – 8 marca 2019 w Gdańsku. I w związku z tym, poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam zorganizować tę edycję. Wypełnij formularz, na zgłoszenia czekamy do 17 lutego.

Wolontariusze otrzymają od nas specjalne pakiety, będą mogli wziąć udział w prelekcjach czy warsztatach oraz przekonać się, jak wygląda konferencja „od kuchni”. Na zgłoszenia czekamy do 17 lutego 2019 r. Pomocy wolontariuszy potrzebować będziemy, w miarę dyspozycyjności, kilka dni wcześniej, przy przygotowaniach i oczywiście na samym wydarzeniu. – mówi koordynatorka wolontariuszy Paulina Cichosz.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie obsługa punktu info, pomoc przy warsztatach, animacja uczestników festiwalu. Oferujemy również zaliczenia praktyk studenckich oraz zaświadczenie o wolontariacie. Jeśli chcesz poświęcić nam swój czas i pomóc przy wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest konferencja Marketing w Kulturze, wypełnij krótki formularz. Pytania? Pisz do koordynatorki wolontariuszy: paulina.cichosz@gmail.com