Zapisy odbywają się przy pomocy formularza zgłoszeniowego. Zapisy trwają do 15.12.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób. Potwierdzenie udziału w warsztatach osoby zakwalifikowane otrzymają do dnia 18.12.2020 r. Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby z województwa pomorskiego
Warsztat o tym, jak budować warunki do dobrego aktywizmu. Bez względu na to czy to praca w formie wolontariatu czy na zatrudnieniu – jak podejść do zagadnienia „współ-dobrostanu”.
Warsztat łączy zagadanienia około-wypaleniowe, ale przede wszystkim zarządzanie organizacją i ludźmi w niej. Jak przedefiniowywać sukcesy pod tym kątem, pracować z motywacją. Czym jest samo-świadomość osób liderskich, jak przekłada się na umiejętności delegowania i perfekcjonizm. Wszystko to biorąc pod uwagę pandemiczno-onlineowe warunki 2020, czyli z naciskiem na dbanie o siebie i rozumienie nowej rzeczywistości.
Dla osób sprawujących funkcje liderskie (formalnie i nieformalnie), chcących przyjrzeć się temu, w jaki sposób zarządzają z nowej perspektywy.
Wykład i dyskusja, autorefleksja, praca w grupach i aktywne metody szkoleniowe, praca z wizja i metodologia GROW (cel, rzeczywistość, możliwości i wola działania) w coachingu grupowym- zbudowanie planu na zrównoważony aktywizm.
Anna Kuliberda- edukatorka i trenerka. Pomaga i doradza NGO-som w Europie Środkowo-Wschodniej w zarządzaniu oraz wprowadzaniu innowacji w działania. Fundatorka społeczności The Radical Act of Self-Care walczącej z wypaleniem u aktywistów i aktywistek. Działa w oparciu o filozofię „Ludzie nie są robotami”, którą wykorzystuje do promowania zmian w organizacjach. Więcej informacji: https://www.annakuliberda.com/pl
Akademia Aktywnej Społeczności to projekt wzmacniający kompetencje organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, aktywistów, aktywistek, edukatorów, edukatorek.