Spotkania zdalne stały się naszą codziennością i wygląda na to, że zostaną z nami już na stałe, dlatego zapraszamy Was na szkolenie, które pomoże doskonalić się w ich prowadzeniu! „Jak poprowadzić dobre spotkanie online?” dla edukatorek i edukatorów kulturowych o organizowaniu i facylitacji spotkań zdalnych.

Na szkoleniu:

  • Dowiesz się, jak sprawić, by spotkania, które prowadzisz były bardziej angażujące dla osób uczestniczących,
  • Poznasz lub uporządkujesz zasady przygotowania spotkań online i podstawowe techniki ich prowadzenia,
  • Zrozumiesz, jakie role potrzebne są na spotkaniu i jak je zagospodarować,
  • Poznasz podstawowe patenty na wykorzystanie Zooma i tablic wirtualnych.

W ramach szkolenia odbędą się dwa spotkania w terminach: 26 maja 2021 i 2 czerwca 2021 16.00 – 19:00, prowadzone metodami aktywnymi i wykorzystujące doświadczenie osób uczestniczących. Pomiędzy sesjami przewidziana jest tygodniowa przerwa na pracę własną – prowadzenie spotkania online we własnym zakresie. Osoby uczestniczące otrzymają materiał szkoleniowy.

Szkolenie poprowadzi Agata Urbanik założycielka Pogotowia Facylitacyjnego. Specjalizuje się w facylitacji strategicznej – projektowaniu i prowadzeniu procesów, w których blisko współpracuje z grupami, tworząc przestrzeń do dobrej rozmowy i osiągania wyznaczonych celów. Projektuje i prowadzi badania społeczne, w tym badania partycypacyjne i ewaluacyjne. Uczy, jak mądrze badać potrzeby i prowadzić sensowne spotkania. Jest facylitatorką dialogu Nansen Center for Peace and Dialogue. Więcej informacji: https://facylitacje.pl/.

Rejestracja na szkolenie odbywa się pod  LINKIEM.

Powiązane projekty