Nowy konkurs – na działania jesienne – wystartuje 7 września 2021 roku. W tej edycji można będzie pozyskać finansowanie zarówno dla działań online (w kwocie do 4 500 zł), jak i w formule stacjonarnej (w kwocie do 3 000 zł). 

Za nami bardzo intensywna wiosna online – w ramach Otwartego IKM powstały podcasty, filmy, zostały zorganizowane wykłady, warsztaty, łączyliśmy się zdalnie z osobami w Polsce i zagranicą, Organizatorzy realizowali swoje projekty również z naszej Sieni.

Już od 7 września można będzie składać wnioski na działania jesienne, realizowane między 11 października a 3 grudnia 2021 r. W tej edycji zachęcamy do składania wniosków na projekty realizowane zarówno online, jak i stacjonarnie. Działania online mogą pozyskać finansowanie w kwocie do 4 500 zł, natomiast działania stacjonarne – do 3 000 zł.

Zapraszamy też do realizacji wydarzeń z mieszaną formułą stacjonarną, tj. gdy jedna część odbywa się w otwartej przestrzeni (np. spacer fotograficzny, topograficzny, gra terenowa, itp.), a druga część odbywa się w sieni IKM.

Szczegółowe wytyczne, regulamin i terminy znajdziecie na stronie APLIKUJ >>

Powiązane projekty