Zapraszamy Was do małej zabawy, dzięki której być może na Twojej głowie pojawi się jedna z naszych dzielnicowych czapek! Zrób zdjęcie pokazujące Twoje ulubione miejsce na Zaspie, Biskupiej Górce, Nowym Porcie, Dolnym Mieście, Oruni, Oliwie, Wyspie Sobieszewskiej, Aniołkach, zamieść na swoim Instagramie z odpowiednim oznaczeniem i … czekaj na wygraną!  

Zapraszamy do konkursu fotograficznego „Dzielnice Gdańska na Twojej głowie”! Zrób ciekawe zdjęcie w jednej z dzielnic Gdańska, po której oprowadzają Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki, tj. Zaspa, Biskupia Górka, Nowy Port, Dolne Miasto, Orunia, Oliwa, Wyspa Sobieszewska, Aniołki i opublikuj je na swoim publicznym profilu na Instagramie. Pamiętajcie o dodaniu hasztagów, abyśmy mogli odszukać Twoje zdjęcie w gąszczu zgłoszeń: #ikmgdansk, #dzielnicastolica #ilovegdn #lokalniprzewodnicy oraz oznacz nasz profil @ikm_gdansk. Na zdjęcia czekamy do 15.12.2022 do północy. Czasu jest niewiele, więc chwytajcie aparaty i telefony w dłoń! 

Nagrodą jest oczywiście dzielnicowa czapka! Przewidzieliśmy osiem pojedynczych nagród z poszczególnych dzielnic (1 czapka z 1 dzielnicy) 

O zwycięstwie poinformujemy Cię w wiadomości prywatnej na Instagramie do 16.12.2022 do godz. 16.00. 

Więcej o naszych czapkach: https://ikm.gda.pl/2022/12/05/dzielnice-gdanska-na-twojej-glowie-2/ 

Oraz aniołkowej premierze: https://ikm.gda.pl/2022/12/12/aniolki-z-aniolek-nowy-wzor-czapki-lokalnych-przewodnikow-i-przewodniczek/ 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:
Pobierz regulamin w PDF
Pobierz regulamin w DOC