Łączymy siły i zapraszamy na podwójną dawkę wiedzy z zakresu marketingu oraz kultury cyfrowej! 25 października odbędzie się skrócona do jednego dnia, seminaryjna forma Konferencji Marketing w Kulturze, natomiast 26-27 października polecamy udział w Forum Kultury Cyfrowej. W programie nie zabraknie inspirujących prelekcji, przeglądu case studies, czy dyskusji. Skupimy się zarówno na PR, komunikacji i marketingu, jak i prowadzeniu projektów cyfrowych, digitalizacji czy popularyzacji zasobów z domeny publicznej. Uczestników i uczestniczki wydarzen zaprosimy do nowej siedziby IKM przy Targu Rakowym 11! 

Seminarium Marketing w Kulturze to wariacja na temat branżowego wydarzenia dla osób zajmujących się marketingiem i komunikacją działań kulturalnych, którego siedem edycji zorganizowaliśmy w formie dwudniowych konferencji. W programie znajdą się wystąpienia ekspertów i ekspertek z różnych obszarów marketingu. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematem trendów, dostępnych rozwiązań i narzędzi w tym temacie. Seminarium MwK odbędzie się 25 października.  

Forum Kultury Cyfrowej dotknie zagadnień pomocnych osobom, które odpowiedzialne są za udostępnianie zasobów kultury w formie online. Spotkania w ramach Forum odbędą się w formule prelekcji oraz warsztatów w terminie 26-27 października.  

Lokalizacją obu wydarzeń jest nowa siedziba Instytutu Kultury Miejskiej przy Targu Rakowym 11. Na wydarzenia będą wspólne zapisy i rozwiązania biletowe czy streamingowe. Rejestracja ruszy jeszcze wiosną. Z uwagi na to, że konferencje odbędą się w nowym budynku IKM, maksymalna liczba osób uczestniczących w 2023 wyniesie do 180 osób.  

fot. Izabela Demkowicz

Działalność Instytutu Kultury Miejskiej przy Targu Rakowym 11