Zmiana daty na 7 czerwca 2024

 

Wciąż krążymy po orbicie. Przez przypadek kupiłyśmy bilety na pociąg do innego miasta (Innsbruck). Ta podróż astralna nie pozwala nam wyhamować wcześniej. Wygląda na to, że wylądujemy w doborowym towarzystwie w mieście Danzig już za… 4 miesiące, w czerwcu! Mehr Zeit, mehr Hardcore. Kuss

xoxo

Poly Muskelbauch und Ester Schnelle Füsse

 

—————————————————————————————————————————————-

10 YEARS OF HARDCORE. Benefis Poly&Ester  

 

Post-karnawałowa impreza taneczna, dansing, czwiczenia: Poly Muskelbauch und Ester Schnelle Füsse oraz Matthias Schtendekk & Jacenty van Proschissen (Lasy – performatywny dj set).   

 

Wstęp: 10 PLN 

Bilety – [kliknij tutaj]

 

Lata wycisku i napinania mięśni spowodowały zakonserwowanie Poly&Ester na wiele lat w podziemiach. Na Fali come-backów Legendarne Syreny Aerobiku wychodzą z Krypty by świętować swój Benefis. 

 

Celebrując 10 Jahre of Hard Core P&E wchodzą w sojusz z Cenionymi Bardami holenderskiej Sceny Tanecznej – Matthias Schtendekk & Jacenty van Proschissen (BOSSEN) 

 

Szykujcie się na Post 

-karnawałową zabawę viel spass 

-umentową formę i schwarz definicję mięśni 

-artystyczną formułę bycia ganz genau 

 

Sport ist meine Schokolade. 

 

Przygotować stroje, można ubrać na miejscu. Wyjdż z szafy ubraną! 

Tanzen, werken, zakończ karnawał viel spass mając.  

 

Das is Post Party – Post Moderne Post Mortem – Odródź się mit Uns na Nowo #zakonfeniksa 

 

—— 

 

Poly Muskelbauch i Ester Schnelle Füsse to doświadczone trenerki zza granicy. Trenują już bez przerwy od dwudziestu lat, a ich styl „pokazuj szybciej niż mówisz” na stałe wszedł do kanonu ćwiczeń rekreacyjnych. Po latach świetności w niemieckiej telewizji gwiazdy przysiadów i płytkich skłonów zawitały w końcu i do naszego kraju, by przekazać Wam tajniki zaawansowanej techniki Intensywnej Wymiany Tlenowej