25 lutego, godz. 13.00 Rodzinne disco z DJ Myszką.

Bilety 25 zł/dziecko, opiekun bezpłatnie,

Bilety – [kliknij tutaj]

 

Zapraszamy dzieci, rodziców, babcie, dziadków, siostry i braci na rodzinne disco z DJ Myszką! Można tańczyć, chodzić jak robot, pełzać albo ukrywać w ramionach mamy. Myszka zagra dla uczestników i uczestniczek energetyczną mieszankę utworów dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Można przyjść w przebraniach! Na pewno każdemu zostało coś po karnawałowych balach szkolno-przedszkolnych. Poziom głośności muzyki dostosowany będzie do potrzeb osób uczestniczących tak, żeby wszystkim było miło i komfortowo. W IKM znajduje się przewijak i mnóstwo przestrzeni, gdzie w razie zmęczenia można spokojnie odetchną, a Bistro serwuje dobre frytki i dania dla dzieci.

DJ Myszka to Asia Krukowska-Gulik. Pedagożka teatru, tutorka, animatorka społeczno-kulturalna, DJka. Na co dzień pracuje w Dziale Pedagogiki Teatru w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, a od jakiegoś czasu spełnia się jako DJ-ka. Uwielbia ludzi i taniec, a najbardziej tańczyć z ludźmi. Prowadziła liczne warsztaty dla rodzin, dzieci i młodzieży, a także edukatorów. Jako DJ-ka gra również na imprezach klubowych dla ludzi całkiem dorosłych.