ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

Instytut Kultury Miejskiej
ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

19 czerwca 2019, 10:00 - 19 czerwca 2019, 14:00

Strony internetowe, interaktywne eksponaty i aplikacje mobilne na dobre stały się częścią codziennych działań każdej organizacji.  Na co zwrócić uwagę składając zamówienie na takie produkty? Jak rozmawiać z branżą IT tak by obie strony się rozumiały? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy na warsztatach. 19 czerwca od 10.00 do 14.00 w Instytut Kultury Miejskiej.

Ponadto dowiemy się jak wygląda tworzenie produktu jakim jest aplikacja i od czego zależy jej ostateczny wygląd (i cena). Co znaczą wszystkie skróty i obce terminy, którymi wykonawcy się posługują?

Prowadzenie: Piotr Gaczkowski – Entuzjasta muzyki i automatyzacji nudnych czynności. Uwielbia tworzyć proste rozwiązania na codzienne ludzkie problemy. Chętnie dzieli się wiedzą pisząc artykuły i prowadząc kursy. W branży IT od ponad dekady. Związany z Hackerspace Trójmiasto. Rzadko bez okularów przeciwsłonecznych, nigdy bez słuchawek.

Koszt: 40,65 + VAT = 50 zł (możliwość zwolnienia z VATu dla osób z instytucji mogących przedstawić odpowiednie oświadczenie o możliwości zwolnienia z VATu)
Kup bilet: http://www.akademia.medialabgdansk.pl/specyfikacje-warsztat
Pobierz oświadczenie ze strony: http://www.akademia.medialabgdansk.pl/specyfikacje-warsztat