Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, Gdańsk

21 lutego 2018, 09:00 - 21 lutego 2018, 16:00

Jeśli na co dzień zajmujesz się publikowaniem materiałów graficznych w mediach społecznościowych, redagujesz strony internetowe, przygotowujesz prezentacje, to szkolenie jest dla Ciebie. Zapraszamy 21 lutego do Instytutu Kultury Miejskiej. Koszt udziału w 7-godzinnym warsztacie wynosi 50 zł. Zapisy: www.gimpikm.evenea.pl.

Biorąc udział w szkoleniu, nabędziesz podstawowe umiejętności, dotyczące obsługi programu, które pozwolą na swobodne korzystanie z niego i dalsze doskonalenie się.

Program szkolenia:

– tworzymy nowy dokument

– podstawowe narzędzia (przybornik)

– zmiana rozmiaru zdjęcia i warstwy

– podstawowa korekta zdjęcia (krzywa tonalna, balans bieli)

– kadrowanie – podstawowy retusz twarzy (usuwanie skaz twarzy)

– ćwiczenie: usuwanie tła (kanał alpha)

– ćwiczenie: fotomontaż

– ćwiczenie: usuwanie niechcianych elementów ze zdjęcia

– ćwiczenie: efekty wizualne

UWAGA: uczestnicy szkolenia powinni przynieść na szkolenie własny komputer z zainstalowanym programem GIMP ze strony: www.gimp.org.

Szkolenie poprowadzi Marcin Jagodda – Specjalista ds. marketingu i PR, projektant graficzny. Specjalizuje się w tworzeniu publikacji graficznych, fotografii oraz realizacji video.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze programów graficznych zdobywał przy współpracy z międzynarodowymi korporacjami produkcyjnymi, z którymi jest związany od początku swojej zawodowej kariery.

UWAGA: Rezygnacja z uczestnictwa i zwrot kosztów jest możliwy do piątku 16. lutego 2018 (włącznie). Po tym terminie rezygnacje nie będą uwzględniane.

Powiązane projekty