Instytut Kultury Miejskiej, Targ Rakowy 11

25 października 2023, 10:00 - 27 października 2023, 21:00

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku po raz ósmy jest organizatorem Konferencji Marketing w Kulturze, której w 2023 towarzyszy Forum Komunikacji Cyfrowej. Wydarzenia odbędą się 25-27 października 2023 w nowo otwartej siedzibie instytucji przy Targu Rakowym 11 – Kunszcie Wodnym.

Marketing w Kulturze ogólnopolskie wydarzenie dla osób zajmujących się komunikacją, marketingiem i promocją w publicznych instytucjach kultury, sektorze prywatnym związanym z kulturą oraz organizacjach pozarządowych. Forum Kultury Cyfrowej zostało zaplanowane w odpowiedzi na oczekiwania środowiska sektora kultury związane z transformacją cyfrową w instytucjach kultury, która jest nie tylko faktem, ale także w coraz większym stopniu oddziałuje nie tylko na kwestie wizerunku instytucji w Internecie, ale i na praktyki związane z prezentowaniem zbiorów czy wystaw.

Marketing w Kulturze i Forum Kultury Cyfrowej będzie nie tylko konferencją, podczas której osoby uczestniczące zdobywają wiedzę, inspirują się na kolejny rok działania, ale także radosnym spotkaniem, nawiązywaniem i podtrzymywaniem relacji, wymianą doświadczeń.

Program i bilety: https://marketingwkulturze.ikm.gda.pl/