Instytut Kultury Miejskiej
ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

12 marca 2019, 13:00 - 12 marca 2019, 19:00

Instytut Kultury Miejskiej startuje z punktem konsultacji i porad prawnych i biznesowych. W trakcie bezpłatnych konsultacji będziemy uspokajać niepokoje sztuki i kultury umacniając je wiedzą prawną twórców i organizatorów. Zapraszamy 12 marca, obowiązują zapisy: https://biznesikm.evenea.pl.

Wielu z nas łączy umiejętności artystyczne, organizacyjne i biznesowo-finansowe, ale nie oszukujmy się – różnie nam to wychodzi. Dla wszystkich, którzy chcą podszlifować swoje talenty artystyczne i przedsiębiorcze przygotowaliśmy w tym miesiącu konsultacje z panem Piotrem Obrębskim z firmy ProfitPlus. Skupimy się na tym:

• Jak wyceniać naszą pracę i negocjować umowy?
• Jak obliczyć czy biznes się nam opłaca?
• Jak prawidłowo rozliczyć prowadzoną działalność gospodarczą?

Dla kogo:
Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać artyści i twórcy (także studenci) oraz organizatorzy wydarzeń kulturalnych.

Zapisy:
Każda osoba przez godzinę ma do dyspozycji eksperta. Prosimy też o krótki opis tematu, konkretnego pytania, jakie chcecie omówić z ekspertem. Kiedy potwierdzimy rejestrację, otrzymacie od nas email z prośbą o zapoznanie się z regulaminem konsultacji i przesłanie podpisanego oświadczenia o udziale. https://biznesikm.evenea.pl/

UWAGA! Konsultacje są darmowe, ale jeśli nie poinformujecie nas odpowiednio wcześnie o rezygnacji, będziecie musieli ponieść całkowity koszt konsultacji, ponieważ nie będziemy mogli umówić kolejnej osoby na ten termin.

Powiązane projekty