PURO Hotel Gdańsk,
Stare Miasto, Stągiewna 26,
Gdańsk, Polska

25 listopada 2019, 13:00 - 25 listopada 2019, 18:00

Instytut Kultury Miejskiej powraca z punktem konsultacji i porad prawnych! W trakcie konsultacji rozwiążemy problemy obszarów sztuki i kultury umacniając je wiedzą prawną twórców i organizatorów. W tym miesiącu pan Tomasz Palak, radca prawny i autor bloga tomaszpalak.pl nie tylko prawo, odpowie na Wasze pytania. Zapisy: https://evenea.pl/event/prawoikm/

→ Biorę udział w konkursie i chciałbym skonsultować jego regulamin, chcę wiedzieć jakie są jego konsekwencje
→ Mam propozycję umowy do podpisania, ale nie do końca wiem, czy to może cyrograf 😉
→ Nie wiem, czy przekazać prawa autorskie, czy tylko udzielić licencji
→ Zastanawiam się, jaką umowę zaproponować wykonawcy, współpracownikowi przy organizowaniu wydarzeń.
→ Oraz na inne prawne tarapaty w kulturze, których jeszcze nie przewidzieliśmy.

Do tej pory IKM wspiera ludzi kreatywnych zajmujących się kulturą i sztuką w rozwoju zawodowym przez programy takie, jak KaWa, Kultura Spotyka Biznes, Akademia Nowych Mediów czy Active Citizens. W listopadzie startuje program wsparcia rozwoju zawodowego artystów przez warsztaty i konsultacje indywidualne z ekspertami z różnych dziedzin: prawa, finansów, czy dotyczące kompetencji miękkich.

„Inventas vitam iuvat excoluisse per artes – uczyńmy życie lepszym przez naukę i sztukę.” Wergiliusz

DLA KOGO: Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać artyści i twórcy (także studenci) oraz organizatorzy wydarzeń kulturalnych.

ZAPISY: Każda osoba przez godzinę ma do dyspozycji eksperta. Prosimy też o krótki opis tematu, konkretnego pytania, jakie chcecie omówić z ekspertem. Jeśli chcecie skonsultować konkretną umowę, przynieście jej kopię na dowolnym nośniku (papier, tablet, komputer). Kiedy potwierdzimy rejestrację, otrzymacie od nas email z prośbą o zapoznanie się z regulaminem konsultacji i przesłanie podpisanego oświadczenia o udziale. https://evenea.pl/event/prawoikm/

UWAGA! Konsultacje są darmowe, ale jeśli nie poinformujecie nas odpowiednio wcześnie o rezygnacji, będziecie musieli ponieść całkowity koszt konsultacji, ponieważ nie będziemy mogli umówić kolejnej osoby na ten termin.

Do zobaczenia!

Powiązane projekty