NARRACJE #14. 17-18 listopada. Czułe punkty – Orunia  

 

Nastała jesień. Będzie zimno, będzie wiało, spadnie deszcz, a może znów sypnie pierwszym śniegiem? Jedno jest pewne, to oznacza, że niebawem spotkamy się na NARRACJACH!  

 

 17-18 listopada, NARRACJE #14 „Czułe punkty”, Orunia  

 

Do odkrywania czułych punktów dzielnicy razem z artystami i artystkami zapraszają Instytut Kultury Miejskiej z Gdańską Galerią Miejską oraz kuratorami – Katarzyną Słobodą i Jakubem Gawkowskim.  

 

NARRACJE to miejska przygoda ze sztuką współczesną. To wieczorne doświadczanie miasta i jego kolejnych dzielnic z poprzez artystyczne instalacje i interwencje w przestrzeni miejskiej. To wspólny czas z rodziną i znajomymi. To także miejsce na refleksje i dyskusje nad pytaniami i problemami postawionymi przez artystów i artystki w swoich pracach.  

 

Artystki i artyści, których prace zobaczymy podczas na 14. edycji NARRACJI: Kateryna Badinowa*, Alicja Czyczel, Magdalena Franczak, Barbara Gryka, Martyna Jastrzębska, Daniel Kotowski, Marta Krześlak, Inga Levi i Ija Kiwa*, Grażyna M. Olszewska, Cezary Poniatowski, Marta Romankiv, Jadwiga Sawicka, Ula Zerek, Liliana Zeic.  

 

* prace realizowane we współpracy z Wolne Słowo Gdańsk Miasto Literatury. 

 

Do zobaczenia na Oruni!  

 

P.S. Pamiętajcie o termosach. J I czapkach. I szalikach. Rękawiczki, jak kto woli.