Od 23 listopada do 11 grudnia 2020 r. | Gdański Klub Opowieści Podróżniczych
Organizator: Adam Majewski
Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na stronie: adammajewski.com
Organizator zachęca do zapisów na cały cykl warsztatów.

W oczekiwaniu na otwarcie granic i przywrócenie połączeń lotniczych można planować nowe wyjazdy i wędrówki. Adam Majewski zachęca ten czas poświęcić także na rozwijanie umiejętności w zakresie robienia zdjęć i filmów czy spisywania podróżniczych relacji. Zapraszamy na sześć spotkań online Gdańskiego Klubu Opowieści Podróżniczych!

Jak CIEKAWIE opowiadać o doświadczeniach z podróży? Jak przekuć te doświadczenia w wartość dla swoich odbiorców?

Jak MĄDRZE przygotować się do opowiadania przed publicznością na żywo i online?

Jak DOBRZE pisać i opowiadać za pośrednictwem obrazów?

Podczas warsztatów odkryjemy tajniki wykorzystywania prostych narzędzi – telefonu, tabletu, aparatu i kamery. Nie zabraknie przykładów udanych tekstów, jak i relacji fotograficznych oraz filmowych. Przetestujemy proste i bezpłatne aplikacje mobilne, które będą wspomagały pracę w terenie i domowym studio. Nauczymy się przygotowywać rewelacyjne treści na potrzeby serwisów społecznościowych.

Terminy spotkań:

7 grudnia (poniedziałek), godz. 18.00-20.00
Temat spotkania: podróż – niekończąca się opowieść

11 grudnia (piątek), godz. 18.00-21.00 – prezentacja z udziałem publiczności
Temat spotkania: w drogę! – ostatnie spotkanie online odbędzie się w formule otwartej z udziałem publiczności – uczestnicy warsztatów będą mogli opowiedzieć o swoich podróżach przed internetowym audytorium

Zapisane osoby otrzymają linki internetowe do spotkań za pośrednictwem wiadomości e-mail.

O prowadzącym:

Adam Majewski – pisze o podróżowaniu, sporcie wyczynowym i kolarstwie. Opublikował około dwustu artykułów w licznych czasopismach, a także wiele tekstów literackich. Pracował jako rzecznik prasowy i szef wydawnictwa, był właścicielem firmy i urzędnikiem. Od dwunastu lat prowadzi zajęcia na uczelniach i robi szkolenia dla kadr biznesu. Uprawia kolarstwo przełajowe, jest wielkim miłośnikiem Gór Ałtaju i Syberii. Mieszka w Gdańsku.