ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk
YouTube IKM https://www.youtube.com/user/IKMGdansk
26 października 2021, 10:00 - 26 października 2021, 11:30

Jak ogarnąć komunikacyjny szum? W jaki sposób zaistnieć? Jak stworzyć strategię komunikacyjną i jakie jej elementy są kluczowe? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas skierowanego do twórców webinarium „Jak komunikować swoją twórczość w Internecie?”. Podczas spotkania opowiemy o praktycznej stronie komunikowania swojej twórczości, a także wskażemy dobre praktyki i nowe trendy w komunikacji w mediach społecznościowych. Webinarium obędzie się 26 października (wtorek) w godz. 10:00-11:30 na kanale YouTube Instytutu Kultury Miejskiej i poprowadzi je Monika Serafin.  

Szczegółowe informacje na temat poruszanych tematów wkrótce. 

Prowadząca:
Monika Serafin – specjalistka ds. komunikacji internetowej, związana zawodowo z kulturą i biznesem. Współtwórczyni i organizatorka jednej z największych konferencji dla środowiska PR, marketingu i promocji w branży kultury – „Marketing w Kulturze”. Kreowała strategie komunikacji dla dużych marek konsumenckich i biznesowych. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (filologia polska) i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Podyplomowe Studia Menedżerów Kultury). 
 

 

Webinarium odbywa się w ramach programu edukacyjnego online „Sztuka to praca”. Program skierowany jest do artystek i artystów oraz przedstawicielek i przedstawicieli zawodów kreatywnych – zarówno tych rozpoczynających pracę w polu kultury, jak i tych chcących poszerzać swoje kompetencje zawodowe. W ramach programu dostarczamy wiedzę i rozwijamy umiejętności związane z zawodowym funkcjonowaniem w sektorze sztuki i branżach kreatywnych. Wspieramy w profesjonalizacji kariery i świadomym budowaniu jej założeń w zgodzie z własnymi wartościami i celami artystycznymi. Podczas tegorocznej edycji raz w miesiącu organizujemy ogólnodostępne webinaria prowadzone przez zaproszonych ekspertów i ekspertki oraz prowadzimy podcast „Słuchaj, sztuka to praca!” – rozmowy z twórcami, w których w każdy drugi wtorek miesiąca dzielą się swoim doświadczeniem i drogą zawodową.  

Aby być na bieżąco, dołącz do naszej grupy na facebook’u.  

Plan webinariów na jesień: http://obserwatorium.ikm.gda.pl/projekty/sztuka-to-praca/ 

Do obejrzenia są już rejestracje webinariów, które odbyły się do tej pory:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLcN3PJTQj8PtHRgKPIy6FCVcRPEPn3DhI 

Podcast „Słuchaj, sztuka to praca!” do odsłuchania na Spotify i YouTube (IKM Gdańsk):
Spotify: https://open.spotify.com/show/6auSH50y0rZLVS6upTguep
YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLcN3PJTQj8PsQkpOqgXRNP_GXX0KK2_c1 

Powiązane projekty