„Sztuka to praca” to program edukacyjny online skierowany do artystek i artystów oraz przedstawicielek i przedstawicieli zawodów kreatywnych – zarówno tych rozpoczynających pracę w polu kultury, jak i tych chcących poszerzać swoje kompetencje zawodowe. W ramach programu dostarczamy wiedzę i rozwijamy umiejętności związane z zawodowym funkcjonowaniem w sektorze sztuki i branżach kreatywnych. Wspieramy w profesjonalizacji kariery i świadomym budowaniu jej założeń w zgodzie z własnymi wartościami i celami artystycznymi.

Podczas tegorocznej edycji raz w miesiącu organizujemy ogólnodostępne webinaria prowadzone przez zaproszonych ekspertów i ekspertki oraz prowadzimy podcast „Słuchaj, sztuka to praca!” – rozmowy z twórcami, w których w każdy drugi wtorek miesiąca dzielą się swoim doświadczeniem i drogą zawodową. Podcast dostępny jest na kanale Instytutu Kultury Miejskiej na Spotify i YouTube.

Poniżej znajdziecie informacje na temat aktualnych propozycji szkoleniowych, nagrania przeprowadzonych już webinariów i dostępne odcinki podcastu. Zapraszamy do dołączenia do grupy na facebook’u, w której informujemy o działaniach Instytutu Kultury Miejskiej (i nie tylko) w obszarze wsparcia dla branży kreatywnej.

Harmonogram Sztuka to praca:

Kontakt