„Sztuka to praca” jest cyklem szkoleniowym dla artystów i artystek zaczynających pracę w polu kultury. Odpowiada na potrzeby związane z promocją swojej twórczości, wzmacnia kompetencje interpersonalne, wspiera w budowaniu założeń biznesowych swojej przyszłości. Eksperci i ekspertki zaproszeni przez Instytut Kultury Miejskiej od września do grudnia poprowadzą cztery tematyczne, bezpłatne spotkania online. Harmonogram przedstawiamy poniżej! Informacji o zapisach prosimy szukać na bieżąco na naszym Facebooku i grupie Sztuka to Praca.

 

HARMONOGRAM:

Jak dobrze pisać wnioski o granty?
termin: 3 i 10 listopada, godz. 11:00-13:00
prowadzący: Mikołaj Maciejewski

Negocjacje dla artystów
termin: 1 i 8 grudnia, godz. 10:00-13:00
prowadzące: Paulina Czapska i Anna Szapert (Future Simple)

Projekt koordynują:
Natalia Brylowska, Karina Rojek i Magdalena Pałka.

Kontakt

Natalia Brylowska

W IKM zajmuje się projektami badawczymi prowadzonymi przez Obserwatorium Kultury oraz konsultacjami społecznymi i ewaluacją działań instytucji kultury.

e-mail: natalia.brylowska@ikm.gda.pl

Karina Rojek

Karina Rojek – absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Gdańskim. Koordynatorka Medialabowych projektów Instytutu Kultury Miejskiej: Akademia Nowych Mediów, Pracownia Nowych Mediów, Miasto: szukam!. Redaktorka serwisu popularyzującego domenę publiczną oraz biblioteki cyfrowe – www.szukamy.org. Angażuje się w upowszechnianie korzystania z otwartych zasobów w edukacji  oraz w propagowanie idei otwartych instytucji kultury. Współtwórczyni projektu „wyszukane” – pamiątki z Gdańska inspirowane utworami z domeny publicznej.

karina.rojek@ikm.gda.pl

@karina_rojek

tel. 664974079

Instytut Kultury Miejskiej 2019