12 maja, 11:00-14:00

Prowadząca(y)
Agnieszka Wojda / MARI DOLLS
Dla kogo
Dla dorosłych z dziećmi
Wstęp – bezpłatne,
obowiązują zapisy:
od 29 kwietnia 2024 na stronie IKM: www.bilety.ikm.gda.pl oraz w siedzibie Instytutu, w Punkcie Informacji Kulturalnej

Stwórz ze swoim dzieckiem ubranka dla ulubionej lalki lub przytulanki Twojego dziecka. Z myślą o najmłodszych warsztaty projektowania nie powielają negatywnych wzorców wyglądu bogatych w wyzywające stroje i nienaturalne kształty, stawiając na tradycyjny urok i niewinność, dzięki którym dzieci rozwijają się wolne od wprawiających w kompleksy sylwetek popularnych na rynku masowym zabawek. Urocze ubranka zapewnią Twojemu dziecku doskonałą, pobudzającą wyobraźnię zabawę.

Wykonaj ze swoim dzieckiem ekologiczne i oryginalne ubranka handmade z naturalnych tkanin, których pastelowa kolorystyka sprawia, że zyskują niezwykle przyjazny charakter.

Zapraszamy na warsztaty dzieci z jednym opiekunem / rodzicem dorosłym.
(*1 dziecko + 1 osoba dorosła)

Prowadząca: Agnieszka Wojda / MARI DOLLS – od 9 lat prowadzi pracownię lalek MARI DOLLS (początkowo w Gdańsku w Kolonii Artystów, później w trzech innym miejscach, obecnie w domu pod Gdańskiem). W pracowni pomaga jej babcia, 94 letnia Adelka oraz córki.

 

Edycja programu Otwarty IKM finansowana z dotacji Miasta Gdańska w ramach programu ProfiKultura- Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych sfinansowano w ramach Gminnego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska.