Zapraszamy na warsztaty, których celem będzie wypracowanie spójnego, atrakcyjnego komunikatu o sobie jako artyście. Będziemy rozmawiać o tym, jak sensownie komunikować swoją twórczość, przedstawiać kolejne działania i budować wizerunek artysty pożądanego przez odbiorców. Przygotowany podczas zajęć komunikat będzie można wykorzystać w komunikacji swoich działań (np. na stronie www, w materiałach promocyjnych), w sytuacjach publicznych (np. networking), w codziennym życiu. Webinarium odbędzie się 9 i 23 czerwca, poprowadzi je Agata Wittchen-Barełkowska.

Pracując z artystami przez kilkanaście lat, wielokrotnie widziałam, jak wspaniali ludzie i świetni twórcy nie potrafią się porozumieć ze swoimi odbiorcami. Czytałam opisy spektakli, które mówiły „tylko nie przychodź mnie zobaczyć”, otrzymywałam materiały promocyjne głoszące „omijaj moją wystawę szerokim łukiem”. Postanowiłam to zmienić, dlatego od dwóch lat prowadzę dla artystów warsztaty oraz konsultacje dotyczące autoprezentacji, umiejętności przedstawienia siebie i swojej kariery, opowiedzenia o sobie w atrakcyjny sposób – opowiada Agata Wittchen-Barełkowska.

Bezpłatne warsztaty online zaplanowane są na dwa spotkania: 9 i 23 czerwca w godz. 11:00-12:30 oraz pracę własną uczestników. Odbędą się na platformie Clickmeeting. Wymagane są zapisy, limit uczestników to 20 osób. Najpóźniej do 5 czerwca potwierdzimy przyjęcie zgłoszenia. Zapisy: https://tiny.pl/7r7tc

Zasady uczestnictwa:

  1. Na warsztaty obowiązują zapisy.
  2. W webinarium w czasie rzeczywistym może uczestniczyć maksymalnie 20 osób.
  3. Najpóźniej do dnia 5 czerwca 2020 roku organizator prześle na adres e-mail wskazany w formularzu potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  4. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Prowadząca:

Agata Wittchen-Barełkowska – od kilkunastu lat zajmuje się komunikacją, produkcją i promocją kultury. Współpracowała z ważnymi instytucjami kultury w Polsce i zagranicą, takimi jak: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Malta Festival Poznań, Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, Teatr Nowy w Poznaniu, International Cochran Piano Competition, Teatr Jaracza w Łodzi, Bayerische Staatsoper w Monachium. Studiowała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej) i Johannes Gutenberg-Universität Mainz. Jest doktorem nauk humanistycznych. Jako wykładowca współpracuje z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza i Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Tworzy strategie komunikacyjne i wartościowe treści dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Prowadzi warsztaty i konsultacje dotyczące skutecznej komunikacji. Absolwentka Forum Dramaturgicznego i Szkoły Pedagogów Teatru przy Instytucie Teatralnym w Warszawie, Szkoły Przywódców Instytutu Wolności i programu „Przywództwo poziom wyżej”. Uczestniczka studiów podyplomowych „Komunikacja w organizacji oparta na empatii” SWPS w Poznaniu. Prezes Zarządu NU Foudation. https://www.nufoundation.pl/

 

///

 

Webinar odbywa się w ramach cyklu szkoleniowego „Sztuka to praca”. Cykl skierowany jest do artystów i artystek zaczynających pracę w polu kultury. Odpowiada na potrzeby związane z promocją swojej twórczości, wzmacnia kompetencje interpersonalne, wspiera w budowaniu założeń biznesowych swojej przyszłości.

Cykl organizowany jest w ramach programu szkoleniowego Instytutu Kultury Miejskiej „KaWa – Kulturalna wymiana”, skierowanego do kadr kultury.