Instytut Kultury Miejskiej
ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

15 stycznia 2019, 13:00 - 15 stycznia 2019, 16:00

Dla wszystkich twórców i organizatorów kultury, którzy chcieliby sformalizować swoją działalność, przygotowaliśmy specjalne szkolenie we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy. Założenie własnej firmy to ważny krok, ale nie musi być taki trudny! 15 stycznia w godzinach 13.00 – 16.00 zapraszamy na szkolenie dla artystów i menedżerów kultury. Wymagane są zapisy // BRAK MIEJSC.

W trakcie szkolenie dowiecie się nie tylko, jak przejść przez formalności, ale też jak planować swoje przedsięwzięcia w modelu biznesowym i gdzie szukać finansowego i pozafinansowego wsparcia dla nowych firm.

Kurs dla przedsiębiorców in spe poprowadzi:

Krzysztof Świętalski – Doradca zawodowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Człowiek rozważny, otwarty, dowcipny, obdarzony siłą spokoju. Ciekawy ludzi i ich motywacji. Specjalizuje się w tematyce przedsiębiorczości i przygotowaniu do procesu rekrutacji. Prywatnie bardzo lubi podróżować, poznając szczególnie historię, architekturę i oczywiście ludzi. Czyta; chyba dużo. Jego żywioł to powietrze, dzięki któremu doświadcza ważnego dla siebie spokoju.

Powiązane projekty